Analizy

Bieżące wyniki systemów transakcyjnych Gold i Gold+Target oraz Silver w roku 2013

Podziel się postem:

Kilka dni temu w serwisie dokonano aktualizacji wyników systemów transakcyjnych. Przyznam bez bicia, że czynność tę dokonuję minimum raz na kwartał. Tym razem potrzebowałem nieco więcej czasu.

System Gold sprawuje się doskonale. Pozycje zajmowane są w średnim terminie i charakteryzuje się wysoką skutecznością.

Zysk w tym roku wynosi już ok 350 pkt. co daje zarobek 3500 zł z jednego kontraktu.

Szczegółowe wyniki systemu Gold:

http://galeriazyskow.pl/wyniki-systemow/wyniki-gold/

 

Alternatywą dla osób ceniących mniejszy zysk ale stabilny przychód jest system Gold+Target.

Posiada on znacznie mniejsze obsunięcia kapitału i wyższą skuteczność (stosunek pozycji zyskownych do stratnych). Zysk od początku raku ok 350 pkt. (3500 zł).

Szczegółowe wyniki systemu Gold+Target:

 

http://galeriazyskow.pl/wyniki-systemow/wyniki-gold-target/

 

Z „szybszych” systemów godny uwagi jest system Silver. System generuje znacznie więcej sygnałów ale i równie skuteczny.

Wyniki systemu Silver:

 

http://galeriazyskow.pl/wyniki-systemow/wyniki-silver/

 

Systemy transakcyjne oferowane przez serwis www.galeriazyskow.pl charakteryzują się stałymi wysokimi przychodami (Wynik roczny na poziomie 300-500 pkt jest wynikiem bardzo dobrym.  To co system zarobi ponad wynik oczekiwany jest niejako bonusem i traktowane w kategoriach ponadprogramowych. Wyniki uzyskiwane przez systemy w latach ubiegłych były nietypowe z uwagi za duże ruchy wywołane hossą a następnie bessą na rynku. Nie oznacza to że „tłuste” lata nie powrócą. Jednak podejście zdroworozsądkowe aby uzyskać stopę zwrotu na poziomie 300-500 pkt jest pożądane i jest to pomnożenie kapitału o 30-40% rocznie) oraz dużą wygodą stosowania.

Systemy Gold i Gold+Target w sygnale uwzględniają dokładną cenę po jakiej należy zająć pozycję. Dla osób pracujących  lub nie mających możliwości składania zleceń rano po otwarciu rynku, stwarza to znakomitą dostępność do inwestowania systemowego. Zlecenie można składać wieczorem lub rano (dużo wcześniej przed uruchomieniem notowań) w zależności od posiadanego rachunku Domu Maklerskiego.

 

Polecam również otwarcie wygodnego konta w CityIndex, gdzie platforma działa całą dobę i składanie zleceń jest wyjątkowo komfortowe. W dodatku prowizje są znacznie niższe niż w innych Domach Maklerskich. Samo składanie zleceń jest znacznie uproszczone. Wystarczy wpisać cenę po której chcemy zakupić bądź sprzedać kontrakt (jednostkę CFD) i zaznaczyć opcję na spadek lub wzrost i zlecenie jest już aktywne. Jest to może dziwne co piszę ale w innych DM należy jeszcze mieć na uwadze inne warunki bo w przeciwnym razie zlecenie jest odrzucane. Kolejną istotną opcją w CI jest możliwość zajmowania części tradycyjnego kontraktu ( w przypadku mniejszej ilości kapitału) Ponieważ 1 CFD to 1/10 kontraktu.

 

Załóż konto w CityIndex i skorzystaj z dożywotniego upustu na usługi i abonament w wysokości 30% (w przypadku gdy klient będzie aktywnie prowadził konto).

 

Więcej pod linkiem : http://galeriazyskow.pl/uslugi/

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz