Aktualności Ekonomia Komentarze i opinie Serwis poleca

Wyjątkowa oferta Emirates na Wielkanoc, 30.03.2018r.

Podziel się postem:

 

Środa, 28 marca 2018 r. – Dubai, ZEA. – Z okazji Wielkanocy linie Emirates przygotowały bogatą ofertę dla pasażerów we wszystkich klasach na pokładzie samolotów i w poczekalniach lotniskowych w dniach od 30 marca do 2 kwietnia.

Z oferty będą mogli skorzystać klienci Emirates podróżujący z Dubaju do miejscowości w Europie, Australii, Nowej Zelandii, USA, Argentynie, Brazylii i na Filipinach. Ponadto w poczekalniach Emirates na lotnisku w Dubaju i wybranych lotniskach na całym świecie będzie dostępne świąteczne menu.

Na pokładzie we wszystkich klasach na pasażerów będą czekać tradycyjne bułeczki drożdżowe – wypiekane ręcznie według własnego przepisu Emirates, z przyprawionym ciastem i skórką pomarańczową, rodzynkami sułtańskimi i porzeczkami. Wszyscy pasażerowie będą mogli także spróbować różnych deserów wielkanocnych, w tym jajek z białej czekolady w klasie ekonomicznej. Z kolei podróżujący klasą pierwszą znajdą w swoim koszyku ze smakołykami wielkanocną edycję kulek lukrecjowych Lakrids „Egg” Dulce de Leche. Świąteczne menu uzupełniają potrawy inspirowane kuchnią regionalną podawane podczas wszystkich rejsów Emirates.

Natomiast w Wielką Sobotę rozpocznie się świętowanie w poczekalniach Emirates na lotnisku w Dubaju i większości poczekalni Emirates na całym świecie. Na podróżujących we wszystkich siedmiu poczekalniach w Dubaju czekają bułeczki drożdżowe, ciasto czekoladowo-orzechowe, deser wielkanocny z musem z mango i florentynką migdałową, ciasto marchewkowe i jajka wielkanocne w koszyczku. Również w poczekalniach Emirates na innych lotniskach będą podawane okolicznościowe potrawy, w tym pieczony udziec jagnięcy w poczekalni w Zurychu czy pieczony udziec jagnięcy w glazurze octowo-miętowej w poczekalni w Bostonie.

Pasażerowie podróżujący w okresie wielkanocnym będą mogli wybrać spośród 3 500 kanałów w systemie rozrywki pokładowej na żądanie, w tym przeszło 700 filmów z całego świata. W przyszłości ta niezwykle urozmaicona oferta będzie nadal rozszerzana, zapewniając podróżującym jeszcze większy wybór. Wśród nowych filmów familijnych na Wielkanoc pojawiły się m.in. Paddington 2, Cudowny chłopak i Liga Sprawiedliwości, a w kwietniu – Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, Król rozrywki i Jumanji: Przygoda w dżungli.

Wielkanocne atrakcje na pokładzie i na lotniskach są częścią inicjatywy Emirates, która poprzez unikalne i sezonowe oferty ma zapewnić pasażerom jeszcze lepsze wrażenia z podróży.

O Emirates

Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.

Linie mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.

Flota linii składa się z 269 szerokokadłubowych maszyn, w tym 14 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Przewoźnik planuje powiększyć ją ponad dwukrotnie do roku 2020. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 215 samolotów o wartości ponad 108 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.

Linie Emirates obsługują loty w 157 kierunkach w 84 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

 

InfiWire.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz