Analizy

Wig20 i FW20 średnioterminowo, 21.03.2015r.

Podziel się postem:

W piątek padły sygnały kupna o charakterze średnioterminowym na wykresach indeksu wig20 i rynku pochodnym fw20.

Cieszy mnie, że graliśmy z niższych interwałów na wzrost i po raz kolejny sygnały okazały się zyskowne. Ponadto mamy nadal w portfelu kilka spółek akcyjnych, które profitują od 20 do 40% każda.

Poniżej przedstawiam wykres wig20 z interwału dziennego.

wig20D

Elki posiadamy z okolic dołka ostatniej korekty, opis sygnałów w poprzednich analizach. Koniec tygodnia to zdecydowane wyjście ceny ponad ostatnie szczyty i tym samym spory apetyt na wzrosty.

 

Poniżej wykres fw20 zamieszczam w celu potwierdzenia układów indeksu z rynkiem pochodnym. Oba wyglądają dobrze co uwiarygadnia sugestie do dalszych wzrostów.

fw20dnowy

 

 

Mam do opisania dwie pary walutowe pod kątem ciekawych wsparć, którymi zajmę się prawdopodobnie jutro. W weekend ciężko mi się zebrać do opisywania i analizowania wykresów z czystego lenistwa.

Podsumowując wpis na temat polskich indeksów, wyrażam opinię o sporym ożywieniu i chęci dalszych wzrostów. Wiele spółek, co podkreślałem już kilka tygodni temu, notuje sygnały kupna lub jest w okolicach dołkowych z dużym potencjałem wzrostu. W serwisie opisałem 5 spółek w styczniu i wszystkie są na sporych zyskach. W międzyczasie opisywałem Kghm i Pko z interwałów H4 i H1, głownie pod kątem handlu za pomocą kontraktów lewarowanych, te zaś również dały dużo zarobić.

Zapisz się do NEWSLETTERA a otrzymasz bieżące wpisy serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz