Aktualności Analizy Forex Komentarze i opinie

Układy prowzrostowe na walutach, 2.07.2018r.

Podziel się postem:

 

Kolejne pary walutowe, na których widzę potencjał do wzrostów to eurusd, gbpusd i gbpjpy. Audusd opisany wcześniej jest nadal podtrzymywany mimo pogłębiania spadków, musi nastąpić ponika i wybicie sl’i aby rynek zdrowo mógł wrosnąć.

 

Analiza wykresu eurusd – interwał H4.

Wsparcia średnioterminowe nadal są respektowane, zaś w tej chwili na „edku” cena dociera do wsparć lokalnych. „Grubaski” mocno chwieją rynkiem aby stworzyć efekt zamieszania.

Niebawem wyjaśni się, która strona wyjdzie zwycięsko z tej konsolidacji. Wiele procent stawiam na stronę kupującą.

 

Analiza wykresu gbpusd – H4.

Na wykresie funta do dolara widać typową korektę po swingu wzrostowym. Rynek dokonał korekty i jeśli ktoś miałby skupować to właśnie na obecnych poziomach.

Poziomy wsparć i oporów są widoczne, pokonanie ich powinno skutkować przyspieszeniem.

Na dzisiejszej sesji raczej większych zmian nie oczekuję, gdyż rynki europejskie zakończyły handel, więc jutro powinno być bardzo interesując na wielu parach walutowych względem dolara.

 

Analiza wykresu gbpjpy – interwał H4.

Interesująco kształtuje się układ korekcyjny na parze gbpjpy. Układ większego interwału wskazuje na wykańczanie korekty abc, zaś ostatni swing wzrostowy wydaje się być impulsem nowego trendu. Dzisiaj bądź jutro będziemy doświadczali korekty tego ruchu (143.76 – 146.47) i możliwej akumulacji. Ruch ceny w tym przedziale będzie okazją do pobrania pozycji, gdyż wybicie z tego kanału da sygnał do kontynuacji ruchu.

 

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz