Analizy

Tydzień super analiz członków grupy inwestorów. Podsumowanie wejść z chatu, 29.04.2014r.

Podziel się postem:

Dzisiaj znalazłem chwilkę na zamieszczenie kilku analiz a naszego chatu. Nie ukrywam że pod kątem zarobkowym obecny tydzień oraz ten bieżący jest mega wyjątkowy. Bardzo duża skuteczność ostatnio zaistniała w naszych zagraniach. Jest to niewątpliwie zasługą technicznego rynku i jasnych układów cenowych.

 

EUR/CHF.

Wejście niedawno 28.04. Ciekawy układ korekcyjny, planowany zasięg w okolicach szczytu. Bliska odległość do stopa co sugerowało zagranie większym zaangażowaniem.

 

eurchf2804

 

Poniżej szybki rzut okiem na wykres bieżący, na którym widzimy ładne odbicie ceny od naszego wsparcia. W tej chwili pozycja jest zabezpieczona stopem ponad wejściem. Osobiście troszkę zamknąłem na wypadek nagłego zwrotu.

 

eurchfaktualizacja29-04

 

CAD/JPY.

 

Na tym walorze członkowie grupy zauważyli wielki układ korekty złożonej. Wsparcie pogłębione dało bardzo bliski poziom stop. Zasięg również (jak zwykle) w okolicach szczytu.

 

cadjpy25

 

Dla porównania zamieszczam wykres, na którym widać zysk ponad 100 pipsowy. Jak pisałem, mój target był w okolicach szczytu gdzie zaksięgowałem ok 85 p. Taki zysk mnie w pełni zadowala.

Było to jedno z lepszych wejść, ponieważ mała odległość od stopa a duży zasięg. Taką posiadam metodologię, jak wielokrotnie podkreślam. 10:1 to bardzo dobra statystyka wejścia.

 

cadjpyzysk

 

SP500.

 

To jest wejście wczorajsze po wystraszeniu rynku. Pisałem o tym na forum, gdzie większość myślała o strachu na indeksach. Podjąłem również temat wzrostu na indeksach zagranicznych podczas ostatnich wpisów. I oto mamy mocne odbicie na technicznym wsparciu. O tyle ciekawe wejście gdyż ogół sądził że w końcu upragniona korekta większa zawitała na parkietach.

 

Nie będę przekonywał do większych wzrostów. Widziałem wejście intra więc to zagrałem ale UWAGA nie piszę, że będą trwałe wzrosty. Wole zdecydowane ruchy intra przy małych SL-ach gdzie zysk jest co najmniej 2-3 krotny.

 

Wykres z sygnałem. Szybki, roboczy na potrzeby forum.

 

sp500teraz

 

I teraz bieżący.

 

sp500zysk29

 

Zamknięcie pozycji nastąpiło przed chwilą. Przy małym stopie można było zagrać większa pozycję. Uwierzcie, jest to dobry zarobek.

 

USD/DKK.

 

Tutaj pozycja pobrana 28.04. Nadal w portfelu z uwagi na duży potencjał. Warunków nie będę opisywał ale widać gołym okiem kilka wsparć.

 

usddkk2804

 

I teraz wykres bieżący. Widzimy ładnie zabezpieczone pozycje. Zysk już ponad 50 pipsów. Jak zwykle część zamknąłem i teraz spokojnie czekam na mój target. Może rynek da te 90 p. Choć jest to zasięg tylko do szczytu a szanse na ruch dożo wyższy są. Ja lubię ostrożne wejścia i minimalny zasięg. Nie chcę się z koniem kopać co pozwala mi stabilnie zarabiać na giełdzie dość duże pieniądze przy małym zaangażowaniu.

Proszę pokazać mi inne techniki gdzie zysk jest minimum 50 pipsów a często w okolicach 100 p.

 

usddkkzysk29

 

USD/JPY.

 

I kolejny rodzynek. Od razu napiszę że zysk zrealizowany to 78 pipsów. A jak widać zasięg jeszcze jest do wzrostów.

 

usdjpy25h4

 

Wejście bardzo ładne i zarazem czytelne.

 

Wykres poniżej przedstawia zrealizowany układ. Wszyscy na forum wzięli ten setup i cieszy bo jak widać łatwy pieniądz.

 

usdjpyzyak29

 

W zasadzie to wszystkie wykresy, które mogłem pokazać. Było jeszcze kilka wejść ale nie trzymam wszystkich wykresów, część kasuję po pewnym czasie i to błąd.

Szczerze polecam moje szkolenia i zapraszam do grupy. Każda osobo kompetentna przyda się do wspólnej pracy. Pracy na rzecz grupy i każdy z niej też korzysta.

Koszt szkolenia z pewnością uda się odrobić przy kilku dobrych wejściach.

 

Proszę zapisywać się na NEWSLETTER. Analizy będą otrzymywali Państwo na skrzynkę oraz ciekawe wykresy z grupy w czasie on-line.

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz