Analizy

SP500 futures – podsumowanie porannej transakcji z interwału H4, 17.12.2012

Podziel się postem:

W godzinach porannych postanowiłem zamieścić moje zagranie intra na kontraktach indeksu SP500 (LINK). Miło jest zerknąć wieczorem i sprawdzić wyniki moich transakcji. Zwłaszcza że nie siedzę przy komputerze wpatrując się w monitor. Gram głownie na sygnały i nie ma sensu wchodzić w nieprzypadkowych miejscach.

 

Układ który dzisiaj zaistniał jest moim ulubionym i dającym duże prawdopodobieństwo powodzenia.Tym bardziej że nastąpiło wybicie linii trendu i i ponowny jej test. Dodatkowo wsparty kilkoma narzędziami i wskaźnikami.

 

Zysk z pozycji to 2:1 i 2×1:1. Przy dość małym SL (interwał H4) można było pobrać sporą pozycję. Nie będę pisał o wielkości moich pozycji bo nie jest to istotne. Ważne żeby zajmować na odpowiednich miejscach i dobrze zabezpieczyć a następnie zająć się innymi ciekawymi zajęciami pozagiełdowymi.

 

Aha. Jak widać kurs wzrósł dużo wyżej niż mój Target. Nie bardzo mnie to interesuje, gdyż założyłem sobie z góry poziom zysku, który mi wystarcza i nie mam w zwyczaju żałować że nie zarobiłem więcej. Częściowe zamykanie pozycji dzisiaj nie wchodziło w grę, ponieważ nie byłem obecny przy notowaniach.

 

Zapraszam do zaznajomienia się z ofertą szkoleniową gdzie uczę kompleksowych technik inwestycyjnych.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz