Analizy

Realizacja zysku z pozycji wczorajszej (60 pipsów). EUR/USD – intra, 9.10.2013r.

Podziel się postem:

Wczoraj w ciągu dnia znalazłem kilka minut aby wrzucić moje zagranie intra (oczywiście wiadomości sms z danym sygnałem otrzymali moi klienci zgodnie z ustaleniami).

Link do wpisu przedstawiającego wczorajsze „zagranie na edku”: http://galeriazyskow.pl/szybki-wpis-intra-na-temat-eurusd-i-audusd-interwal-h1-i-h4-8-10-2013r/

 

Dzisiaj zbliżamy się do wsparcia liniowego i postanowiłem zamknąć pozycję na zysku ok 60 pipsów.

Prawdopodobnie szanse na dalsze spadki są ale ja zabieram co mi odpowiada i nie muszę się dalej martwić czy zarobię czy obrócę zysk w stratę.

 

zyskedek60p

 

 

 

Przypominam o szkoleniach indywidualnych za pomocą, których można posiąść wiedzę i umiejętności do zarabiania na giełdzie.

Moim skromnym zdaniem, umiejętność zarabiania na rynkach kapitałowych jest cenną profesją w trudnych czasach. Nie muszę chyba tłumaczyć że dobrze poznane techniki oraz zasady funkcjonowania rynku są jakby dodatkowym zawodem, który możemy wykonywać dodatkowo lub oddać się jemu całkowicie.

Ja osobiście czuję się wolniejszym człowiekiem mając narzędzie do zarabiania, mimo że pracuję jeszcze etatowo, choć zyski z giełdy od dawna przewyższają miesięczne pobory z wykonywanego zawodu. No ale co zrobić, skoro praca również cieszy a czasowo aż tak nie obciąża.

 

Polecam szczerze szkolenia indywidualne :http://galeriazyskow.pl/szkolenia/

Wolisz otrzymać rybę czy wędkę?

Zapewniam, iż kwota wydana na szkolenie może zwrócić się po kilku poprawnych transakcjach.

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz