Analizy

Rajd na srebrze C.D., 16.02.2014r.

Podziel się postem:

Kontynuujemy rajd wzrostowy na srebrze.

Pamiętamy, że dobrze zajęte pozycje należy tylko pielęgnować i sukcesywnie podnosić stop.

Link do analizy z opisem sygnału: http://galeriazyskow.pl/analiza-sesyjna-wykresu-srebra-interwal-4-godzinny-30-01-2014r/

 

Kolejny link do aktualizacji wykresu i potwierdzenia sygnały agresywnego technicznym przebiciem linii trendu i kontynuacją ruchu trendowego: http://galeriazyskow.pl/podsumowanie-pozycji-na-wzrost-wartosci-srebra-09-02-2014r/

 

Cieszy kolejny udany sygnał i kolejny dłuższy traid. Nigdy nie wiemy jak daleko wyniesie „nasz” sygnał, dlatego stosuję odpowiednie techniki prowadzenia pozycji.

 

Poniżej aktualny wykres srebra, na którym widać imponujący ruch wzrostowy po prawidłowym sygnale. Spóźnialskim pociąg odjechał i nie warto wchodzić na siłę. Osobiście preferuję pobieranie pozycji przy wsparciu, gdzie poziom stop jest nie duży. Ma to znaczenie dla mnie przede wszystkim z powodu kosztów transakcyjnych. Wiadomo straty również mam. Jak przysłowie stare „mówi” :”nie myli się ten, kto nic nie robi”.

 

Gdzieś przeczytałem ostatnio o sukcesach pewnego inwestora. Pisał o tym, że mając 40% dobrych sygnałów a stosując odpowiednie zarządzanie kapitałem (MM) zarabia ładnie pieniądze.

Srebro16

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz