Analizy

Przegląd wykresów minionego tygodnia, 26.10.2013r.

Podziel się postem:

W ostatnim tygodniu wiele się działo. Doświadczyliśmy sporo sygnałów i przyznam się że zarobek również był przyzwoity. Przedstawię dzisiaj kilka wykresów omawianych w ubiegłym tygodniu, gdzie widać na nich ruchy zgodne z moimi prognozami.

 

EUR/GBP. Interwał dzienny.

W zeszłą niedzielę opisałem tę parę walutową w kontekście sygnału po wybiciu linii trendu. Wówczas cena kształtowała się w okolicach 0.8463.

Link do analizy: http://galeriazyskow.pl/weekendowy-przeglad-analiz-19-10-2013r-poprawiony-wpis-z-godziny-17-00/

Wykres: http://galeriazyskow.pl/wp-content/uploads/eurgbp3.png

 

Widziałem tam spore szanse na kontynuacje ruchu wzrostowego. Porównując poprzedni wykres do dzisiejszego widać, że cena jest o 80 pipsów wyżej. Teraz wystarczy podnosić stopa i pilnować zysku. Zasięg wynikający z wysokości kanału dale duże szanse na zysk, jednak warto chronić kapitał w przypadku zmiany trendu.

 

eurgbpd

 

Złoto, Platyna i Pallad. Interwał dzienny.

 

W poprzednich analizach dokładnie opisałem miejsca zmiany trendu. Link do analiz:

http://galeriazyskow.pl/kilka-wykresow-roboczych-z-naniesionymi-strafami-wsparc-gold-silver-i-platinum-15-10-2013r/

Zauktualizuję jedynie wykresy, których widać kontynuacje ruchu po zmianie trendu. Na większości z tych walorów istnieją szanse na korekty, zatem ruch wzrostowy jest trochę ograniczony i może czas na zredukowanie pozycji.

Wykres Gold.

gold

 

Platyna.

platyna

 

Pallad.

 

pallad

 

USD/JPY. Interwał H4.

Walor ten analizowałem kilka dni temu. opisywałem miejsca wsparć dające dużą szansę na zmianę tendencji ruchu. Wydaje się że pod koniec zeszłego tygodnia wybicie nastąpiło. Na razie zysk wynosi kilkadziesiąt pipsów, natomiast potencjał widzę znacznie większy.

 

usdjpyh4

 

Analiza wykresu Natural Gas.

Dość ciekawe miejsce do zajęcia pozycji pojawiło się na walorze Natural Gas. Nie miałem czasu opisać wykresu w czasie sygnału ponieważ powstał on rano w piątek. Sygnał ten wziąłem i mogę jedynie zamieścić szkoleniowo dobre wejście. Uważam, że istnieją szanse na kontynuację ruchu.

 

naturalgasH4

 

Copper.

Kolejny wykres z nieprzypadkowym miejscem do osiągnięcia zysku to miedź. Zaznaczam, że jest to zagranie intra i zapewne niedługo będę poszukiwał targetu dla tej pozycji. Sądzę, że jeszcze jest szansa na kontynuację tego wybicia.

 

copperH4

 

W zasadzie to wszystkie walory,które chciałem przedstawić czytelnikom mojego serwisu. Jak widać na giełdzie można zarabiać, tylko trzeba mieć odpowiednie techniki analizowania trendu i generowania sygnału.

Niedługo strona będzie bardziej rozbudowana i znajdzie się na niej miejsce (forum zamknięte) dla klientów, którzy założyli konto u polecanego przeze mnie brokera oraz absolwentów szkolenia. Cel mojego pomysłu to zgrupowanie osób posiadających wiedzę do inwestowania. Będą tam zamieszczane wykresy z ciekawymi miejscami zarobkowymi. Liczę na wymianę swoich zdań i poglądów na temat rynku osób, które potrafią zarabiać. Wiadomo, że nie zawsze wypatrzy się sygnały albo przeoczy walor dobrze rokujący. Dlatego zamieszczanie wykresów i analiz przez innych uczestników rynku będzie mile widziane.  A korzyści na pewno będą dla wszystkich, również i dla mnie. Chciałbym aby wykresy były kompletne, tzn wszystkie narzędzia, które pokazują dany sygnał będzie widoczny na wykresie (wiadomo, że inwestorzy chronią swoje metody i techniki).

 

Zapraszam do zapisywania się na newsletter, gdzie przysyłam ciekawe zagrania, analizy i oferty mojego serwisu.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz