Analizy

Przeciek z forum inwestorów, „gramy” na AUD/USD, 30.12.2013r.

Podziel się postem:

Wczoraj w nocy zamieszczałem wykres AUD/USD. Na wykresie podałem wsparcie z opisem do zajęcia pozycji na wzrost. Widać zaznaczone miejsce niebieskim obszarem.

 

audusdh4

 

Zadaniem dla uczestników forum było cierpliwie czekać na osiągnięcie odpowiednich poziomów i wyczekiwać sygnału (więcej o technikach zajęcia pozycji na szkoleniach indywidualnych). Każdy może mieć oczywiście własne metody i pobiera pozycje według własnych technik, ja natomiast podaje wykresy z naniesionymi miejscami dającymi wielkie szanse na zwrot lub korektę. Wiadomo nie wszystkie lokacje są zyskowne ale po to są techniki generowania sygnału oraz poziomy zabezpieczenia pozycji (SL). W inwestowaniu chodzi o przyzwoity stosunek pozycji zyskownych do stratnych. Nie musi on być zbyt duży jeśli przyjmiemy że target w stosunku do SL’a wynosi 2:1, 3:1 i wyższy. Ja stosuję techniki gdzie takie układy dają duże możliwości zarobkowe.

 

Poniżej wykres bieżący, na którym widać zysk z kilku pozycji wynoszący 40-50 pipsów.

 

aktualiacja_audh4

 

Wynik dzisiaj jest całkiem przyzwoity. Target co prawda jest powyżej szczytu, jednak powinno się część przymknąć i podnieść stopa żeby całość inwestycji była zyskownie zabezpieczona.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz