Aktualności Analizy Analizy akcji Komentarze i opinie Serwis poleca

Prowadzenie pozycji na Dija, 4.06.2020r.

Podziel się postem:

 

Dzisiaj dzień przed komputerem więc mogę pokazać kilka zagrań w ciągu dnia.

Rano zajmowałem pozycje S na Dija. Cena podąża zgodnie z kierunkiem przeze mnie prognozowanym (wskazania z moich narzędzi do zmiany tendencji ruchu, nie mylić trendu). Na tyle wskazania się sprawdzają, że mogę z tego ruchu wziąć statystycznie minimum 100% poprzedniego ruchu.

W tej chwili zamknąłem połowę pozycji a resztę pozostawiłem ze stopem zyskownym. Krótko mówiąc, co by się nie zadziało to stracić się już nie da.

 

Ja pisałem moje metody zakładają maksymalną ochronę kapitału. Praktycznie dopracowałem metody tak, że moim celem jest wejście w pozycje w bliskiej odległości od stopa i po małym ruchu przesuwanie stopa na zysk, z prowadzeniem pozycji po oporach/wsparciach.

Wrzucam wykresy robocze, gdyż tak się umówiłem z Ryśkiem (absolwentem szkolenia indywidualnego z soboty) aby pokazać publicznie, że można zarabiać. Z Ryśkiem dzisiaj byłem na łączach i okazuje się, że już pierwsze zyski posiada. Poranne wejście Ryśka, które sam wyszukał (bardzo dobrze założenia techniczne zostały spełnione) na parze euraud dały mu z ciągu kilku godzin 70pipsów i zdążyliśmy jeszcze omówić układ na gbpusd, które niebawem będzie wyglądał dobrze na S. Proszę pamiętać, że ten wykres jest naszym roboczym, nie ma jeszcze sygnału. Zawsze robimy plan/tło do zajęcia pozycji a następnie pozostaje obserwacja i wyczekanie sygnału. Gramy na sygnał i zawsze ze stopem.

W czerwcu szkoleń już nie planuję, mogę jeszcze w lipcu się umówić ale maksymalnie dwa razy, gdyż dwa terminy już mam zajęte a więcej szkoleń nie robię jak 4 w miesiącu.

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazysko.pl

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz