Aktualności Ekonomia Komentarze i opinie

Praca w firmie doradczej w 48 godzin, czyli ekspresowa rekrutacja w EY Polska, 26.05.2018r.

Podziel się postem:

 

 

Podczas specjalnych wydarzeń, w trzech miastach w Polsce, wybrani kandydaci będą mogli rozpocząć karierę zawodową w firmie doradczej w EY w zaledwie 48 godzin. Taka oferta czeka na osoby zainteresowane pracą lub praktykami w Audycie lub Doradztwie Podatkowym. Rekrutacja bez CV i listu motywacyjnego odbywa się w ramach akcji EY Express.

Aplikuj bez CV, sprawdź się w dwa dni

EY Express to 3 wydarzenia – w Katowicach (28 maja), Warszawie (5 czerwca) i Poznaniu (6 czerwca). Po wypełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego kandydaci otrzymują zaproszenie do biura firmy. Na początek czekają na nich testy numeryczne i biznesowe. W przypadku EY Express wprowadzono tryb „zerówkowy”, aby każdy mógł sprawdzić się bez konsekwencji. Po zaliczonych testach na uczestników czekają rekruterzy. Osoby, które pozytywnie przejdą ten etap, otrzymują zaproszenie na rozmowę ze swoim przyszłym przełożonym zaplanowaną na kolejny dzień. Ostatni etap to już oferta – pracy lub płatnych praktyk w dziale Audytu lub Doradztwa Podatkowego. Wszystko odbywa się w 48 godzin.

Testy z możliwością powtórki, informacja zwrotna po każdym etapie

„Zerówkowy” tryb testów to nie jedyne udogodnienie, które przygotowała firma EY dla gotowych na podjęcie wyzwania. – Po każdym etapie procesu kandydaci otrzymają rozbudowaną informację zwrotną – wraz ze wskazaniem silnych stron oraz tych, które warto dalszej rozwijać. Podczas standardowej rekrutacji do EY zawsze udzielamy informacji zwrotnej, jednak w przypadku EY Express otrzymuje się ją natychmiastowo i w rozbudowanej formie – mówi Anna Woźniak, Doświadczony Menedżer ds. Rekrutacji w EY.

Szansa na lepsze poznanie

– Podczas EY Express kandydaci mają okazję zwiedzić biuro, wypić kawę z rekruterem i poznać nas lepiej, szybko i w przyjaznej atmosferze – komentuje Anna Woźniak.

Tegoroczny EY Express to kontynuacja ubiegłorocznego cyklu, w ramach którego pracę lub praktyki w EY otrzymało kilkadziesiąt osób. W tym roku firma planuje zatrudnić ponad 200 praktykantów i asystentów.

Zapisy na EY Express trwają. Więcej informacji znajduje się na stronie www.eyexpress.pl

InfoWire.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz