Analizy

Podsumowanie zajętej pozycji na walorze Nikkei futures, 2.11.2013r.

Podziel się postem:

Moja uwaga dotycząca podniesienia stopów na walorze Nikkei futures była najbardziej słuszna. Sytuacje opisałem w kolejnej analizie po danym sygnale.

 

Link: http://galeriazyskow.pl/podsumowanie-sygnalu-na-nikkei-futures-interwal-h4-30-10-2013r/

 

Pisałem, że rośnie ryzyko korekty i zalecałem mocne ograniczenie stopa, który dawał duży zarobek na tej pozycji. Bardzo lubię sytuacje kiedy nasz stop wędruje znacznie wyżej niż cena jej zajęcia. Choć sam zamknąłem całą pozycję o czym pisałem (widziałem coraz więcej sygnałów zwrotnych- opór linii trendu intra) to sugestia podniesienia stopów pod poprzednie dołki była słuszna.

 

nikkei1

 

Co dalej z Nikkei?

Równie dobrze możemy doświadczyć korekty złożonej wxy ruchu wzrostowego 13772-14878. Lub kolejnej fali impulsu po korekcie, która obecnie się skończyła/kończy się. Oczywiście „mówimy” cały czas o ruchach intra.

Na wykresie oznaczyłem linię trendu ostatnie korekty (żółta linia), która może dać parę złotych zarobku po wygenerowaniu sygnału kupna. zalecam bliskie stopy z uwagi na nieokreślony trend. Poszukiwać sygnałów można zarówno w trendzie jak i pod trend, musimy mieć jasne warunki wejścia w pozycje. Na pewno będę próbował.

 

Jak zdążę określić sygnał i co najważniejsze będę obecny na runku to z pewnością wyślę sygnały moich pozycji klientom.

 

Nadmienię krótko, że w zeszłym tygodniu posłałem kilka sygnałów z zajęciem pozycji, np na GBP/ZAR czy EUR/SEK oraz USD/JPY. Zeszły tydzień był naprawdę zyskowny a wejścia na sygnałach technicznych.

Osoby, które chcą otrzymywać wartości zajmowanych przeze mnie pozycji drogą sms, proszę o napisanie mailem. Nie pobieram za to żadnych pieniędzy, jedynie wymagam otwarcie rachunku na platformie Iron FX za pomocą mojej strony.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz