Aktualności Analizy Forex Komentarze i opinie

Podsumowanie zagrania na miedzi (copper), 18.01.2019r.

Podziel się postem:

 

Myślę, że przyszedł czas na podsumowanie analiz publikowanych w serwisie www.galeriazyskow.pl.

Od pewnego czasu powróciłem do zamieszczania analiz autorskich jako główny analityk serwisu. Nadal zapraszam traderów i analityków do tworzenia oprócz mnie serwisu i jestem chętny na wszelkie propozycje współpracy. niebawem ruchy pokój inwestora a puki co oprócz analiz brokerów są analizy moje.

Ostatnio opisywałem sytuację na miedzi (copper), sugerowałem w niej zakończenie korekty i kontynuację ruchu w górę.

Jak widać korekta była dość płytka, co zresztą również sugerowałem (na silnym rynku korekty bywają płytkie) ale i tak sięgnęła 50% zniesienia wewnętrznego co jest wystarczającym acz minimalnych zasięgiem.

Sygnałem do wzrostów było wyjście ceny z kanały spadkowego albo jak kto woli pokonanie linii trendu spadkowego. Więcej omawiam na moich szkoleniach.

Zarobek jest w mojej ocenie przyzwoity i w tym miejscu radziłbym ograniczać zaangażowanie na pozycjach lub zabezpieczenie stopem zyskownym.

 

Po okresie świątecznym i urlopowym wracam do szkoleń indywidualnych szkoleń. Więcej na ten temat tutaj: http://galeriazyskow.pl/szkolenia/

W przypadku uruchomienia pokoju inwestora w nowej wersji serwisu www.galeriazykow.pl, dostęp to niego będą mieli absolwenci szkoleń, jak również osoby które otworzą konto u polecanego brokera. Osoby te będą objęte opieką i będą miały wgląd do analiz, na który będą zamieszczał sygnały agresywne, techniczne wraz z zabezpieczeniami stop.

 

Jacek Raczkowski

www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz