Analizy

Podsumowanie sygnału sprzed kilku dni na miedzi, 25.12.2013r.

Podziel się postem:

W chwilach odpoczynku między posiłkami w pierwszym dniu świąt kusi zajrzenie do komputera.

Wiem że nie wolno ale zapewniam, iż najpierw były obowiązki rodzinne, świąteczne śniadanko i teraz dopiero „byczenie się” przed komputerem.

 

Kilka dni temu na forum zamkniętej grupy zamieszczałem wykres intra z uwzględnionym ciekawym miejscem do zajęcia pozycji na wzrost jako kontynuacji ruchu wzrostowego (prawdopodobnie koniec fali 4).

Na stronie pokazałem wykres dzienny podsumowujący mój sygnał średnioterminowy na miedzi. Dokładnie pisałem o nim i o jego dalszym potencjale wzrostowym. Na wykresie widoczne były również pozycje wzrostowe, które pobrałem na spodziewaną falę piątą. Fale piąte są najmniej przewidywalne w zasięgu. Teoretycznie powinna wynieść ponad szczyt ale bywają również skrócone i w związku z tym ja ustawiam TP ciut poniżej szczytu.

 

Tak było i tym razem.

 

poprzedni wykres miedzi z zajętą pozycją.

 

copper

 

Wielu już tutaj widziało odwrót na tak długim trendzie. Ja natomiast ze spokojem ponowiłem kolejne elki.

Bardzo fajny ruch nastąpił wczoraj po południu a tym samym dając ładny zarobek w dniu wigilii. Ponoć tradycja „mówi” jaki dzień Wigilijny, taki cały rok. Chciałbym aby tak było ale jak wiemy wiele zależy również od nas. Od naszego przygotowania i naszej pracy.

 

Wykres po sesji.

 

miedź_intra

 

Jak widać szybki i zdecydowany ruch zmiótł moje TP (raczej aktywując) i w zasadzie tyle miałem do napisania. Ja się okazało emocje były znacznie większe i wraz z nimi zasięg wzrostu. Nie martwię się z tego powodu, ponieważ mój cel został osiągnięty.

 

Życzę Wszystkim udanego odpoczynku i spędzenia jak najwięcej czasu z rodziną i najbliższymi. Życzę również sobie i Państwu dobrych wyników z inwestycji giełdowych przy stale podnoszącym się poziomie edukacji. Sam wciąż się uczę i widzę z roku na rok, że moje zagrania stają się bardziej pewne. Ostatnio wzbogaciłem o kilka wskazań moje techniki a dokładnie samo zawieranie pozycji jest prostsze i bardziej czytelne.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz