Analizy

Podsumowanie sygnału kupna na parze SGD/JPY, interwał dzienny, 9.06.2014r.

Podziel się postem:

Na wstępie pragnę wytłumaczyć kilkudniową ciszę na stronie. Od czwartku sędziowałem turniej siatkówki plażowej w Toruniu z cyklu Mistrzostw Polski. Jest to moja druga pasja, której chętnie się oddaję i daje mi wiele przyjemności. Nie było lekko zwłaszcza gdy pogoda dopisywała aż za bardzo.

 

Dzisiejszy wpis dotyczy podsumowania analizy dziennej z dnia 21.05. 2014r. Ostatnio wiele osób zarzuca mi, że handluję głównie krótkoterminowo. Ja natomiast biorę pozycję tam gdzie widzę sygnały i adekwatnie do interwału utrzymuję pozycję, liczą się poziomy i co ważne te same zasady. Tym razem sygnał dotyczył układu dziennego.

LINK: http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresu-sgdjpy-interwal-dzienny-21-05-2014r/

 

Przypomnę wykres, który zamieszczony był w dniu zaistnienia sygnału agresywnego (w przypadku dziennego okresu, formacje świecowe charakteryzują się większą siłą w stasunku do interwałów niższych) na parze SGD/JPY.

 

SGDJPYdzienny

 

Bardzo ładna świeczka dzienna wystąpiła na zgrupowaniu wsparć. Nie będę opisywał sygnału, ponieważ w linku powyżej wszystko jest zawarte.

Dzisiaj przyszedł czas na wstępne podsumowanie naszego „zagrania”

 

SGDJPYdziennyzysk

 

Mam zatem spory ruch zgodny z oczekiwaniem i nawet pokonanie linii trendu, gdzie jest już sygnał techniczny.

Z jednej pozycji mam już 120 pipsów zysku (to jest dla pozycji 0.1 tylko wartość ok 400 zł.), z kolejnych wiadomo nieco mniej gdyż brane były wyżej. Sporo już zamknąłem i dla reszty podciągnąłem dość wysoko SL. Zapewne cena będzie dalej rosła i zaliczy nowe szczyty, ja zaś wolę pewne pieniądze a jak rynek da to odnowie „elki”.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz