Analizy

Podsumowanie mijającego roku oraz Życzenia Noworoczne dla czytelników serwisu.

Podziel się postem:

Ostatni okres świąteczny i poświąteczny spędzam z rodziną na wyjeździe, gdzie moim głównym zadaniem jest nauka mojej kilkuletniej córki jazdy na nartach. Stąd też mniejsza aktywność na stronie. W tej chwili kobitki się pospały i ja w końcu mogę napisać  kilka słów dla czytelników serwisu.

 

Na wstępie chciałbym życzyć Państwu w nadchodzącym roku:  zdrowia, wielu chwil radości oraz wszelkiej pomyślności. Aby przyszły rok również obfitował w okazje inwestycyjne, które dobrze zinterpretujemy i odpowiednio wykorzystamy. Życzę także rozwoju osobistego i zawodowego ale przede wszystkim rodzinnego wsparcia bez którego żaden sukces nie będzie sukcesem.

 

Dzisiaj przyszedł czas na podsumowanie mojej działalności związanej z prowadzeniem serwisu www.galeriazyskow.pl.

 

Handel systemami transakcyjnymi.

 

Moi klienci, którzy wykupili abonament na sygnały systemów transakcyjnych mogą być zadowoleni z ich wyników. Najważniejszy z systemów – Gold wraz z jego modyfikacjami Gold+Target, osiągnął przyzwoitą stopę zwrotu. System ten osiąga dobre wyniki rok rocznie ale najważniejsze że jest systemem średnioterminowym i bardzo wygodnym w stosowaniu. System rocznie generuje jedynie 12-20 sygnałów i w związku z tym nie obciąża czasowo tak jak inne sygnały, gdzie trzeba co dziennie ustawiać zlecenia oczekujące. Pisząc wygodny właśnie to miałem na myśli dzięki czemu osoby pracujące, które nie mają często dostępu do internetu mogą śmiało handlować na rynku terminowym za pomocą systemu Gold i Gold + Target (jednocześnie stosując oba systemy).

 

Poniżej przedstawiam wyniki system Gold i Gold+Target:

Gold – 117 pkt.

Gold Target 70 – 196 pkt.

Gold Target 100 – 258 pkt.

(Uwaga! W dalszym ciągu liczę 1 pkt jako 10 zł. Taki mnożnik wciąć posiadam w moim DM City Index i taki właśnie wolę. Dokładnie 1 CFD to 1/20 tradycyjnego kontraktu i można zajmować dowolną ilość jednostek CFD).

 

Przy słabej zmienności na rynku w bieżącym roku, prezentowane wyniki możemy śmiało uznać za dobre. Przypomnę, iż kapitał początkowy to 12 tys. zł. w związku z tym zyski oscylują od 10 do 25%. Moim zdaniem przy obecnym oprocentowaniu lokat bankowych bieżące wyniki są całkiem przyzwoite. Przypomnę, że możemy handlować jednocześnie wszystkimi 3 systemami Gold wraz z targetem, co dałoby łączny zysk ok 20%.

 

Po zakończeniu roku kalendarzowego dokładniej opiszę wyniki wszystkich systemów.

Wraz z nowym rokiem wprowadzę nową cenę na usługi systemowe. Chciałbym obniżyć miesięczną kwotę abonamentu do 70 złotych, zaś roczny abonament do 700 zł. Jest to okazja dla inwestorów posiadających mniejszą ilość gotówki na grę systemową a chcących także zarobić odejmując koszt abonamentu. Oczywiście bonus za otwarcie konta u brokera City Index wciąż istnieje co czyni ofertę bardzo atrakcyjną.

 

Analizy publikowane w serwisie.

 

Analizy publikowane od dwóch lat w serwisie stoją na coraz wyższym poziomie. Moje techniki nieznacznie uległy modyfikacji. Trzon pozostaje ten sam, natomiast doszła percepcja rynku, którą nabiera się wraz z doświadczeniem oraz uczestnictwem w szkoleniach prowadzonych gównie przez osoby handlujące na rynku. Teoretyków radziłbym omijać.

 

Postanowienie na nowy rok?

Planuję założenie konta z publikowanymi wynikami on-line w serwisie. Chciałbym przedstawić wyniki handlu średnioterminowego. Osobiście handluję w zależności od czasu i ochoty i raczej intra. Ale pokazowo planuję handel na jednym koncie tylko po analizie interwałów dziennych i tygodniowych.

Projekt zależny od czasu.

 

Szkolenia analizy technicznej.

 

W bieżącym roku udzieliłem wiele szkoleń indywidualnych z zakresu technik inwestycyjnych. Przez 8 lat zdobyłem ogrom wiedzy a od lat 3-4 wiedzę te musiałem mocno ograniczać żeby zarabiać. Wszystkiego nie da się stosować na raz, więc techniki trzeba maksymalnie upraszczać. Rzekł bym nawet, iż im mniej tym wyższa skuteczność.

 

Podsumowując dzisiejszy wpis pragnę jeszcze raz życzyć Państwu lepszych wyników inwestycyjnych w roku przyszłym. Wcześniejsza sugestia o zrobieniu sobie odpoczynku od giełdy była jak najbardziej słuszna. W okresie świąt inwestorzy zmniejszają aktywność na rynkach co negatywnie wpływa na sprawdzalność analiz. Analiza techniczna działa najlepiej na rynkach płynnych w związku z tym okres świąt zazwyczaj nie przynosi zamierzanego efektu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz