Analizy

Podsumowanie dnia z grupą inwestorów. 21.01.2014r.

Podziel się postem:

Dzisiaj bardzo udany dzień i co najważniejsze bardzo zyskowny. W grupie inwestorów na forum zamieściłem 3 wykresy. Po kolei przedstawię wszystkie analizy zamieszczane w ciągu dnia.

 

Copper- analiza dzienna miedzi.

Po ostatnich „zagraniach” na miedzi, dzisiaj powstał ciekawy układ dający możliwość podłączenia się do trendu. Cena zaliczyła ciekawy układ. Układ w mojej ocenie  był korektą złożoną. Wyczekałem moment kiedy cena dotarła do ważnych wsparć geometrycznych  i poziomych zgodnie z analizą trendu.

Wykres z forum z przedstawionymi wsparciami. Widać na nim kilka pozycji zajętych i oczekujących.

 

copper21

 

A teraz wykres bieżący…

 

copperteraz

 

Nadszedł czas na przymkniecie kilku pozycji na ewentualność niespodzianki, choć uważam że mała zadyszka z korektą należy się rynkowi i dalsze wzrosty.

 

Wykres intra pary walutowej EUR/USD.

bardzo ciekawy układ powstał również na parze EUR/USD. Prosty układ cenowy, na który nałożyłem 2 linie trendu. Całość powstała na wsparciu dającym szansę na kontynuację ruchu wzrostowego w ramach dokończenia korekty (prawdopodobny scenariusz).

 

Wykres z aktualnymi pozycjami w godzinach przedpołudniowych.

 

edek21

 

I wykres teraz…

 

edekteraz

 

Zysk 1:1 i 2:1. Jak na daytrading całkiem niezły wynik. Pozycja jeszcze może sporo zarobić. teraz po przebiciu szczytu wystarczy przenieść stop ponad nasze wejście. Ja ustawiłem TP ponad szczyt. 40 pipsów w zupełności wystarczy. Przy niższej odległości od SL mogłem pozwolić sobie na większe zaangażowanie.

 

Wykres Nikkei.

 

W zasadzie wykres Nikkei futures dał okazję dołączenia się do trendu opisanego wczoraj. Nadal pozycje pozostają w portfelu, zaś dzisiaj dołożyłem kolejną po korekcie.

 

nikkeiteraz

 

Podsumowując dzisiejszy dzień mogę wyrazić opinię że przy dobrych technikach można zarabiać. Zapraszam do dołączenia do grona inwestorów zrzeszonych na forum zamkniętym serwisu galeriazyskow.pl

 

Przed przystąpieniem do grupy polecam szkolenia AT. Nauczę wszystkich technik, które posiadam. Warto się uczyć, gdyż nabywamy w ten sposób dobry zawód na ewentualność cięższych czasów i problemów na rynku pracy. Korzyści płynące z bycia niezależnym inwestorem są niewspółmierne i pozwalają zarabiać w niezależnie od koniunktury rynkowej.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz