Analizy

Palladium (Pallad), interwał dzienny, 30.06.2013r.

Podziel się postem:

Dzisiaj opiszę nowy walor o nazwie XPDUSD (SPOT Palladium ounce vs US Dolar). Jest to uncja Palladu wyceniana w dolarach. Walor dostępny na platformach transakcyjnych MT4 firmy Iron Fx. Dodam przy okazji, że istnieje możliwość założenia konta forex’owego w w/w firmie i skorzystać w wielu profitów oferowanych przez serwis www.galeriazyskow.pl. W chwili obecnej istnieją upusty na szkolenia i abonamenty systemów transakcyjnych. W niedalekiej przyszłości planujemy oferowanie sygnałów FX za pomocą sms. W tej chwili korzysta z tej opcji kilka osób, które założyły konto. W zasadzie jest to raczej pomoc inwestycyjna. Ponadto osoby te będą w grupie szczegółowych analiz z oznaczonymi wejściami w pozycję itd. To jest sprawa niedalekiej przyszłości.

 

Wracając do analizy Pallad’u.

Wykres dzienny wskazujący mocne wsparcie. Od wsparcia (niemal dotkniętego w pkt.) cena odbiła się dynamicznie. Na wskaźnikach widać duże wyprzedania i pewne oznaki dywergencji. Aby sygnał mógł zaistnieć potrzebne jest pokonanie oporu oznaczonego niebieską linią.

2 opcje:

  • agresywna-sygnał na wsparciu,
  • sygnał techniczny.

Tyle w skrócie. Zależne jest to od preferencji inwestora i oczywiście warto regulować wielkością pozycji. Agresywne, wiadomo że mniejsze zaangażowanie kapitału, zaś techniczny bardziej pewny z większym lub dołożeniem do istniejących. Itd. jest wiele strategii..

Tyle szybko w ograniczonym czasie. Obecnie jestem na Turnieju Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej w Starych Jabłonkach. Jako sędzia muszę pogodzić obie pasje: sędziowania i giełdę oraz wywiązywać z obowiązków wobec klientów.

 

Pallad

 

 

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz