Analizy

Omówienie moich dzisiejszych pozycji, eur/jpy, gold, japan225, 16.09.2015r.

Podziel się postem:

Mój wpis zacznę od omówienia wykresu złota.

Dla przypomnienia zamieszczę link do analizy, którą wykonałem kilka dni temu: http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresu-zlota-interwal-dzienny-13-09-2015r/

Opisałem w niej warunki do zawarcia pozycji L. Dodatkowo szczegółowo wyrysowałem wsparcie, na którym zalecałem wypatrywać sygnałów kupna.

Moja pozycja pierwsza dotyczyła interwału krótszego (H4), dzisiaj zaś dobrałem kolejną z int. dziennego.

golddzisiaj

 

Kolejną moją dzisiejszą pozycją była „elka” na parze walutowej eur/jpy.

Klasyczne wejście po sygnale technicznym. Rynek po nim wzrósł ok 75 pipsów. Nie zamknąłem mimo wielkiego zysku gdyż moim celem jest znacznie więcej. Być może po korekcie rynek powróci do wzrostu?

eurjpy

 

Na koniec Japan225 czyli rynek pochodny indeksu nikkei.

Sytuację na wykresie opisałem we wczorajszym wpisie. Wskazałem wsparcie i kolejne opory, które mogą dać sygnały kupna. Dzisiejszy sygnał powstał z innej techniki niż się spodziewałem.

japanh4

 

Nadmienię jeszcze krótko o platynie. W zasadzie nie ma o czym pisać, wziąłem małe L na krótki ruch i chyba niedługo zamknę. Mały zysk mi raczej wystarczy a nie chcę dłużej trzymać, gdyż platyna to „wredny” walor o dziwnych ruchach nocnych i dużym spreadzie.

platynah4

 

Na koniec propozycja wpisania się na listę NEWSLETTERA dla osób, które chcą otrzymywać informacje bieżące nt. analiz i wykresów.

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz