Analizy

NOK/SEK, weryfikacja sygnału danego na profilu facebook, 30.07.2014r.

Podziel się postem:

Kilka dni temu zamieściłem sygnał kupna na profilu facebook’a mojej firmy galeriazyskow.pl.

 

noksekfacebook

 

Tam też wrzucam na szybko wykresy z moimi pozycjami lub krótkimi analizami. Nie zawsze mam czas pisać analizy na bieżąco z powodu wielu obowiązków.

Do rzeczy. Poprzednie analizy pary walutowej NOK/SEK uległy modyfikacji, link:http://galeriazyskow.pl/noksek-aktualizacja-wykresu-i-zmiana-koncepcji-interwal-h4-25-07-2014r/

Naturalna rzecz każdego analityka. Nie upieram się przy swoim założeniu gdy rynek nie idzie po mojej myśli, tylko szukam nowego rozwiązania i bezpiecznych wejść w pozycję. Elastyczność w tym zawodzie jest pierwszorzędna, gdyż upór nie popłaca.

 

Wracając do wykresu z facebook’a, na którego polecam zaglądać, widzimy zajętą pozycję w bliskiej okolicy strefy wsparć. W zasadzie brałem tę pozycję bardziej na obecność silnego wsparcia niż sygnał (czasami tak robię, gdy „czuję” rynek). Poprzednie pozycje oczekujące zdjąłem ze względu na mało opłacalne poziomy.

 

Poniżej wykres aktualny.

 

noksekjuz

 

Oczekiwania w stosunku do mojej pozycji są spore i nie zamierzam jeszcze nic robić z SL’em. Już teraz zysk jest spory (dość duża pozycja), jednak mój cel to okolice szczytowe. Bardzo często statystycznie rynek tam dociera zgodnie z moimi technikami wejść. Przy niskich kosztach transakcyjnych (SL) kilka razy większy zasięg zysku co jest bardzo ważnych elementem strategii handlu (więcej na szkoleniach z AT).

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz