Analizy

NOK/SEK. Realizacja zysku i ponowne wejście, 5.08.2014r.

Podziel się postem:

O parze walutowej NOK/SEK wiele ostatnio pisałem a zwłaszcza na profilu firmowym facebook. Tam też mam o wiele szybszy dostęp i łatwiej mi jest zamieszczać krótkie wpisy z wykresami.

 

Podsumowując moje szaleństwa gdzie w grze miałem 4 loty i dodatkowo poszerzyłem sl’a z uwagi na chęć zaliczenia przez cenę ostatecznego wsparcia (nie zawsze rynek podąża z naszym planem). Nic się złego nie stało, gdyż miałem wielkie przekonanie do trendu wzrostowego i ostatecznie pozycje zamknąłem na sporym zysku.

Wszystko było relacjonowane na profilu FB.

noksekponowienie2

 

Analiza opisana była również w poprzednich wpisach, tutaj: http://galeriazyskow.pl/noksek-weryfikacja-sygnalu-danego-na-profilu-firmy-facebook-30-07-2014r/

 

Najważniejsze, że na rynku można zarabiać przy odpowiednim przygotowaniu, prostych narzędziach inwestycyjnych i dobrych technikach wejść. W weekend wybieram się na kolejne szkolenie indywidualne do Krakowa. Mam nadzieję, że kolejny inwestor dołączy do naszego grona.

 

———————-

 

Dzisiaj natomiast, chciałbym ponownie pochylić się nad tą parą, gdyż widzę ciekawy sygnał agresywny z interwału dziennego (z doświadczenia mogę napisać, że formacje świecowe na interwale dziennych charakteryzują się dużą skutecznością, oczywiście jeśli powstają odpowiednim miejscu. Na interwałach niższych często sama formacja może nie wystarczyć) .

Wszystkie założenia opisane w poprzednich analizach pozostają te same. Teraz wchodzimy z interwału wyższego w związku z tym stop wędruje pod formacje świecową i nie jest on mały. Dlatego wielkość pozycji jest również dostosowana do wielkości stopa.

 

NOKSEKPONOWNIEL

 

Wstępny target znajduje się w okolicach szczytu i jak cena wzrośnie wówczas pomyślę co z nim zrobić.

Widać na moich wykresach bardzo często pobrane pozycję. Nie robię tego żeby się chwalić, zaś żeby być wiarygodnym. Na rynku jestem kilka już lat i mogę napisać śmiało, iż można stabilnie zarabiać pieniądze.

 

—————————-

 

Ruszył już projekt systemu automatycznego. Wspominałem wcześniej o testach pewnego systemu walutowego. Dzisiaj mijają 3 tygodnie od czasu uruchomienia systemu na koncie realnym i wyniki są dla mnie satysfakcjonujące. Testy potrwają jeszcze jakiś czas aż będę mógł zaprezentować szersze wyniki w serwisie.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz