Analizy

Nikkei – realizacja bardzo dużego zysku, 3.06.2014r.

Podziel się postem:

Zgodnie z analizą z dnia 17.05, link: http://galeriazyskow.pl/czyzby-odbicie-na-wykresie-nikkei-futures-17-05-2014r/, dzisiaj przyszedł dzień wypłaty. Zysk z pozycji jest ogromny.

 

Tydzień po analizie pisałem o tym że pieniądze wędrują do cierpliwych, link: http://galeriazyskow.pl/aktualizacja-wykresu-nikkei-futures-pieniadze-ida-do-cierpliwych-21-05-2014r/.

 

Jak widać przy dużej dyscyplinie i odrobinie cierpliwości można zarabiać ładne, stabilne pieniądze.

Ruch jakim nastąpił na kontrakcie indeksu Nikkei jest imponujący.

 

Ja osobiście kasuję wypłatę mimo, iż widzę jeszcze potencjał do wzrostów. Jak będzie okazja i wystąpi czytelna korekta to pewnie się skuszę na eleczki.

 

nikkeipodsumowanie

 

Osobiście gram dużo intra oraz na interwałach H4 i H1 ale w takie sygnały z interwałów dziennych również się angażuję.

Jak widać AT działa na wszystkich interwałach. Moje techniki, których uczę określają jasne wejścia na wszystkich okresach czasowych. Wiadomo, iż wraz ze wzrostem doświadczenia można schodzić na „drobniejsze” falki i układy, jednak zasada handlu jest taka sama.

 

Po weekendzie doszli nowi adepci sztuki inwestowania i już działają na naszym chacie. Łukasz specjalizuje się w kontraktach Dax’a i nawet ma swój system, z którego podaje wskazania do zajęcia pozycji. Damian powoli ćwiczy i rysuje już własne analizy.

 

Co jakiś czas wrzucam wykresy na Facebook’a z moimi układami które gram osobiście (https://www.facebook.com/home.php).  Bardzo proszę komentować, pytać oraz poddawać krytyce moje „zagrania”.

Podziel się postem:

One Reply to “Nikkei – realizacja bardzo dużego zysku, 3.06.2014r.

Dodaj komentarz