Aktualności Analizy Analizy akcji Komentarze i opinie

Neutralny początek sesji, 5.11.2019r.

Podziel się postem:

 

Rynek kasowy rozpoczyna sesję od neutralnego 0% z uwagi na brak ważnych impulsów z rynku bazowego. Pierwsze transakcje podnoszą Wig20 o 0,12% na obrotach rzędu 10 mln złotych. W czołówce są ALR (+3,84%) po wynikach kwartalnych oraz JSW (+2,63%), które wskazaliśmy dziś przed sesją na spółkę dnia. Przekaz z jej wykresu wg świecy młota cenowego i potężnego wolumenu jednoznacznie dał przekaz o przegranej strony podażowej, więc odreagowanie postępuje.

Na drugim końcu karnetu notowane są akcje SANPL (-1,43%), LTS (-0,48%) oraz LPP (-0,36%). W segmencie średniaków bardzo ładne wymiany mamy na EUR (+1,76%), gdzie tydzień temu zaistniała ciekawa formacja techniczna i jak widać tendencja wzrostowa uległa rozwinięciu. Nieźle też zachowują się o poranku walory AMC i TEN, średnio zyskując 1,4%.

Notowania Wig20 nieznacznie straciły momentum wzrostowe w układzie czterogodzinowym wg CCI i RSI. Nie można jednak wykluczać eskalowania rynku byka, gdyż te sygnały są tak świeże statystycznie, że strona podażowa nie powinna na nich ugrać pokaźnych punktów. Ważne wsparcie i tak trzeba monitorować. Znajduje się ono przy 2231 – 2216 pkt.

openWIG20_TH4.png

Notowania Wig20 w H4.

 

Michał Pietrzyca

DM Boś

Podziel się postem:

Dodaj komentarz