Analizy

Mały przeciek z wiadomości meilowej o sygnałach systemów transakcyjnych.

Podziel się postem:

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy. Nie tylko ze względu na analizy ostatnie, które zwiastowały zmianę trendu ale i wyniki sygnałów transakcyjnych.

 

Otrzymałem kilka wiadomości od moich zadowolonych klientów odnośnie dzisiejszego dnia.

Wczoraj wysłane zostały sygnały wraz z opisem o sposobie zmiany serii. Jak zwykle wiadomości dla klientów posiadających abonament dokładnie wskazuje warunki do złożenia zlecenia w swoim Domu Maklerskim.

Ale dzisiejszy dzień nie może zakończyć się bez komentarza.

 

Gratulacje dla osób handlujących systemowo (ponad 2 tys. zł. zysku) , tym bardziej że systemy były od kilku dni na pozycji S, zaś dzisiejsza sesja była wisienką na torcie w końcówce serii notowań kontraktów terminowych FW20 i FKGHM.

 

Poniżej screen wiadomości z treścią sygnałów na okres zmiany serii.

 

sygnał_systemów

 

Jak widać po wynikach wracają dobre czasy dla systemów. W sumie zawsze było dobrze, jedynie potrzeba zmienności na rynku aby wyniki były zadowalające. A nie każdy rok musi obfitować w duże zyski. Najważniejsze aby roczna stopa zwrotu była dodatnia co najmniej od procentu lokat bankowych.

Ostatnie okresy zmiany serii odbywają się znacznie łatwiej z uwagi na szybkie i gwałtowne ruchy zgodnie z trendem.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą systemów transakcyjnych. Dzisiejszy dzień pokazuje, że warto cierpliwie i z dużą dyscypliną inwestować za pomocą systemów. Takie ruchy gdzie zysk dzienny wynosi ponad 2 tys. zł zdarzają się kilka razy w roku.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz