Analizy

Konsekwencja popłaca, FW20, interwał tygodniowy i dzienny, 29.06.2013r.

Podziel się postem:

Ostatnie analizy dokładnie opisują moje nastawienie do rynku. W dalszym ciągu jestem zdania, iż odbicie lub trwalsze wzrosty należą się na naszym rynku, mimo huśtawki nastrojów w ostatnich dniach.

Poprzednie analizy są konsekwencją zaufania do własnego zdania na temat rynku. Przyznam się że od kilku miesięcy rzadko zaglądam do analiz cudzych analityków i w zasadzie moje własne zdanie mnie wystarcza. Nie chcę aby zabrzmiało to snobistycznie ale wolny umysł i niezależność zaczynam doceniać. Oczywiście jeśli nie wiem co dzieje się na rynku to stoję z boku. Często piszę że nie niepewności pewnych układów, których nie rozumiem albo nic nie piszę.

Poprzednie analizy dotyczące Fw20 w ostatnich dniach:

http://galeriazyskow.pl/analiza-fw20-interwal-dzienny-26-06-2013r/

http://galeriazyskow.pl/aktualizacja-wykresu-fw20-28-06-2013r/

Jak widać szanse nadal są na ukształtowanie sygnału. Należy pilnować poziomów i w odpowiednim momencie reagować.

 

Wykres w ujęciu tygodniowym.

Widać wyrazistą świece na wsparciu. Owe wsparcie testowane było już dwa razy na wykresie dziennym. Dodatkowo posiadamy wsparcie poziome, dość ważne (przypominam, iż mamy interwał tygodniowy). Ponadto posiadamy silne wsparcie geometryczne, gdzie nastąpiła obrona zniesienia fibo.

 

Oporem jest luka, która stanowi w tej chwili opór.

 

FW20W

 

Wykres w ujęciu dziennym.

Na wykresie dziennym nadal posiadamy walkę o aktywowanie formacji świecowej zwanej młotkiem. Może młotek nie jest najładniejszy i doszukać się można również świecy „wirującej świeczki” czy doji. Takie świece oznaczają niezdecydowanie na rynku i wymagają potwierdzenia.

 

Falowo widzimy impuls pięciofalowy w ostatniej fali spadkowej. Czerwonym obszarem oznaczyłem wsparcie geometryczne. Niebieskie linie to wskaźnik Pitchfork’a z wsparciem na dolnej linii.

Niebieski zaś obszar wskazuje na nietypową formację trójświecową shark 32. Rzadko spotykana formacja o wysokiej skuteczności. Warto poczytać sobie na temat tej formacji, nie będę teraz o niej pisał.

 

Kolejny raz napiszę że luka stanowi opór i zapewne taniec na niższych poziomach spowodowany jest tą zapora. Z drugiej strony pokonanie trwałe oporu luki i poziomu high świecy wymienionej formacji winien skutkować sygnałem kupna.

Wsparcie bezwzględnie pod dołkiem.

A zatem nadal bez sygnału ale za to z planem.

 

Fw20Dzienny

Podziel się postem:

Dodaj komentarz