Analizy

Kolejny sygnał z forum analitycznego z dnia wczorajszego, 19.12.2013r.

Podziel się postem:

Wczoraj razem z uczestnikami zamkniętego forum analitycznego „graliśmy” na usdsek.

Oto wykres z przedstawionym układem, gdzie widać moje pozycje.

 

usdsekh4

 

A teraz wykres bieżący, zrobiony przed chwilą.

 

usdsekgal

 

Wczorajsze dane trochę bujnęły rynkiem. Pisaliśmy również o tym na forum. Ostrzegałem również o indeksach. Wszyscy widzieli mega spadki, ja jednak zauważyłem wstępne sygnały kupna na świecach godzinnych ale nie brałem nic z uwagi na ważne dane. Jak się okazało słusznie bo mimo, iż miałem racje to i tak wypadłbym na SL na mocno rozchwianym rynku. Podczas ważnych danych lub tuż przed nimi warto odpuścić sobie zajmowanie pozycji.

 

Usdsek pobraliśmy w godzinach przedpołudniowych z ustawionym większym stopem. Nie przypuszczałem że zostanie do godzin wieczornych, no cóż tak wyszło. Wsparcie jednak okazało się tak mocne, że mimo nerwowości na rynku zostało ono obronione i teraz kurs podąża w „naszym” kierunku. Zysk w tej chwili jest bardzo przyzwoity, biorąc pod uwagę sporą pozycję. Uważam, że można już podnieść stopa i część zaksięgować żeby nie zaliczyć straty z całej inwestycji.

 

Kolejny dzień udany dla mnie, jak również dla moich klientów (uczestników forum).

Z takich nowości do obserwacji to walor cadchf, który w średnim terminie (interwał tygodniowy) zbliża się do mocnego wsparcia.

Niedługo opiszę sytuację na Copper’ku, na którym dałem sygnał średnioterminowy i dalej on trwa a walor ten dał już sporo zarobić. Proszę zerknąć na ostatnią analizę miedzi.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz