Analizy

Kolejny absolwent szklenia dołączył do grona inwestorów oraz członków forum analitycznego naszego serwisu. Pierwsza samodzielna analiza Karola – NZD/USD, 28.01.2014r.

Podziel się postem:

Miło mi poinformować, iż mój uczeń Karol dołączył do grona inwestorów giełdowych. Po niedzielnym szkoleniu widzę potencjał u mojego absolwenta. Szkolenie przebiegło w miłej atmosferze, gdzie Karol wszystko zrozumiał i szybo przeniósł wiedzę na praktyczne działanie.

 

Wieczorem po szkoleniu jak zwykle poruszane były tematy na forum i oto pierwsza analiza mojego ucznia. Piszę to z dumą, gdyż nie mam co korygować w Jego pracy domowej.

karol

 

Jak zwykle rozmawialiśmy o walorach dobrze rokujących pod względem zmiany ruchu. Karol szybko wykonał analizę zgodnie wytycznymi i o to efekty. Wsparcie zadziałało doskonale, dając dzisiaj zysk ponad 80 pipsów. Ponadto widać poprawnie oznaczone wejście techniczne.

 

I jeszcze słowo na zamkniętym forum analitycznym.

 

karol1

 

Tutaj sytuacja dotyczyła omówienia układu na parze walutowej AUD/JPY, gdzie można sprawdzić dzisiejsze notowania, ponad 1.1 % wzrostu.

Jak widać nowa osoba wiele wniosła do naszej grupy i już widać wymierną korzyść.

Bardzo się cieszę, że mogłem przyczynić się do poszerzenia wiedzy nowego inwestora a co najważniejsze, że posiadł on wiedzę i praktykę a zarazem nowy zawód, który pozwala zarabiać pieniądze. Widać od razu, że Karol „czuje” wykresy i poradzi sobie z ich analizowaniem i generowaniem zyskownych sygnałów. Brawo, oby tak dalej.  Pamiętaj Karolu! Tylko trzymanie się założeń oraz dyscyplina pozwala osiągać sukcesy na giełdzie.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz