Analizy

Kolejne TP na parze walutowej EUR/GBP, interwał dzienny, 3.09.2013r.

Podziel się postem:

Ostatnia analiza dotyczyła częściowego zamknięcia pozycji pobranej na spadki na walucie EUR/GBP. Poprzedni zysk „wzięty” był z zarobkiem 124 pipsy. Opisywana obawa dotyczyła wystąpienia korekty poprzedniego spadku. Jak widać miała ona miejsce a następnie powrót do spadków.

Link do analizy:

http://galeriazyskow.pl/aktualizacja-wykresu-eurgbp-interwal-dzienny-czesciowa-relalizacja-zyskow-13-08-2013r/

 

Dzisiaj przyszedł czas na kolejne zaksięgowanie części pozycji. Zysk od mojego wejścia wynosi już 234 pipsy. Tym razem jest to znaczna część mojej pozycji. Zysk mnie w pełni zadowala. Reszta (co prawda niewielka) niech sobie pozostanie w portfelu.

 

Uważam, że walor ma przed sobą duży zasięg spadkowy. Teraz ciężko byłoby wejść w pozycję i dlatego opisuję moje wejścia w formie analizy w momencie kiedy ono nastepuję (oczywiście gotowych sygnałów nie podaję, ponieważ nie byłoby to w porządku wobec moich klientów), gdyż otrzymuję wiele meili z zapytaniem o spóźnione wejścia.

Moje podejście do inwestowania jest nieco inne. Jeśli widzę sygnał to wchodzę. W przypadku kiedy trochę „przysnę”, wówczas nie wsiadam już do tego pociągu. Rynku na siłę nie warto gonić. Analizuję wiele instrumentów co widać po moich wpisach, a wniosek z nich płynie taki, że na rynku jest wiele okazji. Należy je odpowiednio wyszukiwać.

 

 

eurgbp

Podziel się postem:

Dodaj komentarz