Analizy

Grupa analityczna.

Podziel się postem:

Jest już grupa utworzona na skype, gdzie wrzucamy wykresy robocze, opisujemy swoje wejścia i omawiamy wydarzenia rynkowe.

 

Na razie na skype, ponieważ mój informatyk trochę się ociąga z dokończeniem prac na stronie. Niedługo mam nadzieję już będzie z forum i czatem.

 

Dostęp do grupy (czatu) jest bezpłatny ale warunkiem jest założenie konta z linka mojej strony lub są Państwo absolwentami moich szkoleń. Uważam że ma to sens aby forum było tylko dla osób posiadających wiedzę lub poszukujących tej wiedzy. Nie chcę troli i problematycznych osób. Dobrze jak każdy coś wniesie co jednocześnie ułatwia pracę innym. Dzisiaj wrzuciłem kilka układów intra i już widzę zainteresowanie.

 

…dla przykładu, wykres roboczy srebra. Trochę powalczę o pozycję i może coś z tego wpadnie. Oczywiście uczestnicy forum mogą z tego korzystać, dyskutować o dogodnych wejściach itd. Jest to nauka również i dla mnie.

 

srebro11

 

Powodzenie, działajcie. Grupa analityczna mam nadzieję przyniesie efekt. Mam nadzieje, że wkrótce będę mógł przedstawić efekty w moich wpisach.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz