Aktualności Analizy Forex

Eurjpy, kolejne zagranie intraday, 28.11.2017r.

Podziel się postem:

Eurjpy – interwał H1.

Ostatnie zagranie podyktowane wybiciem linii korekty oraz dodatkowo wybicia oporu, jak widać dało zarobek 4-5 : 1. W taki sposób traderzy określają sposób zarządzania kapitałem, ryzykiem w stosunku do zysku.

Dzisiaj widzę ponowne zejście ceny do ważnego wsparcia i całkiem możliwe że kolejnej okazji do zajęcia pozycji na wzrost.

W tej chwili mamy dobrą lokację i z tego miejsca można pobrać agresywnie pozycję, oczywiście zgodnie z własną strategią i zasadami zarządzania kapitałem lub poczekać do wygenerowania sygnału kupna o charakterze średnioterminowym ale za to z podstawami sygnału technicznego.

Obie formy czy oba rodzaje sygnałów preferuję, zaś dobieram odpowiednio mm do tych „zagrań”. Agresywne rzecz jasna obarczone są większym prawdopodobieństwem przegranej ale za to większy jest potencjalny ruch przy znacznie mniejszej odległości od zlecenia stop. O stopie chyba nie muszę pisać, gdyż bez niego nie można handlować i osiągać jakichkolwiek pozytywnych wyników.

Jak widzą Państwo serwis www.galeriazyskow.pl, przybiera nieco innego wyglądu. Publikowanych jest znacznie więcej wpisów, komentarzy i analiz rynkowych. Sukcesywnie pojawiać się będzie dużo większa aktywność i licznych ofert oraz propozycji.

Obecnie jednym z większych brokerów i zarazem partnerem serwisu jest Traders Trust. Broker STP, czyli taki, który nie zarabia na wpłacie tradera licząc aż straci wpłacone pieniądze. W zasadzie nie podejmuję rozmów już brokerami market maker. Moja edukacja i doświadczenie jest na tyle duże, że mogę wiele powiedzieć o brokerach z którymi miałem styczność oraz niemałe pieniądze w obrocie i do dzisiaj niektórzy zalegają z wypłatami tłumacząc się różnymi powodami.

Broker STP nie ma interesu w tym, że trader traci pieniądze a nawet martwi firmę taki stan, gdyż siłą rzeczy tracą jednocześnie klienta. Natomiast broker market maker liczy tylko na wpłatę i stąd jest wiele reklam tych brokerów, a po wyzerowaniu konta najnormalniej w świecie poszykują kolejnych.

W ofercie brokera Traders Trust niedługo pojawi się oferta za pośrednictwem serwisu www.galeriazyskow.pl, polegająca na podpięciu się pod konta traderów handlujących własnym kapitałem i kopiowaniu sygnałów/wejść i zamknięć w pozycję przez sprawdzonego tradera.

Trader aby mógł świadczyć taką usługę , jest najpierw długo weryfikowany a następnie publikowane jest jego konto w celu dokonania analizy a zyskach, obsunięciach kapitału i innych statystykach związanych z jego kontem. Myślę, że to dość atrakcyjna oferta.

Ponadto menager Traders Trust, z którym ściśle współpracuję prowadzi moich klientów proponując Im odpowiednie typy kont Traderów, np. mały zysk a bardzo bezpieczny rodzaj handlu lub bardziej agresywny zaś z większymi okresowymi startami. wiele zależy od upodobań i nastawienia na zysk. Stara maksyma jest zawsze żywa, że nie ma szybkich dużych i bezpiecznych zysków.

… ale uważam, że zawsze warto posiłkować się fachowcami, którzy na rynku są lata i mają dobre wyniki, którymi się chwalą w wąskim gronie. Wiadomo za darmo tego nie robią  a dlaczego mieliby to robić skoro są dobrzy.

Można jednocześnie podłączyć kilku traderów, dzieląc konto swoje na części. To jest też rozsądna decyzja, która zapewni dywersyfikację w handlu.

Jeśli oferta, o której piszę zainteresowałaby Państwa proszę o kontakt w tej sprawie:

tel. 500-60-80-80 lub mailowo: galeriazyskow@gmail.com, wówczas skontaktuję Państwa z moim menagerem, który szczegółowo omówi tę usługę i zaproponuje ofertę dostępnych traderów.

Zapraszam również do otwarcia konta od razu a potem wdrożenia we wszystkie opcje podłączenia swojego konta pod konta zawodowych traderów:

https://secure.traders-trust.com/register/?a_aid=611560 _123

lub skorzystaj z kliknięcia w baner

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz