Analizy

Copper (miedź), wykres intra H4, 24.07.2014r.

Podziel się postem:

Witam Państwa po przerwie spowodowanej awarią serwera, na którym posiadam strony internetowe. Kilka wirusów sparaliżowało pracę i niemożność pisania analiz.

 

Informatyk uporał się z problemem przywracając kopię sprzed tygodnia. W związku z tym zniknęła jedna analiza, którą i tak zamieściłem na profilu Facebook galerii. Tam też wrzucam na szybko więcej wykresów z moimi pozycjami bądź informacji z grupy analitycznej zamkniętej. Miejscu na facebook działa nieprzerwanie co ważne dla mnie jest znacznie szybszym medium przekazu. Niekiedy analizy zajmują wiele czasu i nie zawsze mi się chce (zwłaszcza, że sam aktywnie handluję na rynku), a sam wykres niekiedy „mówi” więcej niż obszerny opis.

 

Co było w ostatnim tygodniu?

Dla przypomnienia, graliśmy głownie elki na indeksach zagranicznych.

 

Opisywałem dokładnie na stronie jak i faceebook\u indeks Nikkei, który dał Nam sporo zarobić (mowa też i członkach grupy).

 

Dzisiaj w wolnej chwili (jestem z rodziną na urlopie) napiszę coś o coopper/miedzi.

 

Wykres dotyczy układu intra. Tzn. możemy znajdować się w okolicach szczytowych dogodnych do wykonania korekty ostatnich wzrostów.

Sygnału jeszcze nie ma (agresywnie ustawiłem pozycję oczekującą z niższego interwału). Cena porusza się w kanale wzrostowym, do tego ruch na tę chwilę jest trójfalowy. Załamanie tej struktury sugerować może wystąpienie korekty lub zmiany tendencji ruchu. Trwałe wybicie ceny z kanału dostarczyć może sygnał do spadku.

 

Copperh4

 

Niedawno pisałem o testach systemu automatycznego na rynku forex. Od pewnego czasu system handluje na realnym rynku za pomocą dysku wirtualnego (dysk zapewnia działanie platformy i systemu całą dobę). System jest bardzo wygodny z uwagi na automatyczny charakter handlu. Wystarczy zerkać co jakiś czas na dysk i śledzić jego wyniki.

System niedługo dołączy do usług serwisu www.galeriazyskow.pl, obecnie posiadam mało czasu na opisanie wyników i przedstawienie wyników. Chętnie prześlę historię wyników realnego konta i wyjaśnię zasady działania oraz współpracy. Proszę w tej sprawie pisać na skrzynkę mailową lub kontaktować się telefonicznie. Oferta bardzo ciekawa, tym bardziej że można handlować pieniędzmi darmowymi, które daje broker w formie bonusu.

 

Podziel się postem:

One Reply to “Copper (miedź), wykres intra H4, 24.07.2014r.

Dodaj komentarz