Aktualności Analizy Forex

Audusd, koniec korekty, 29.11.2017r.

Podziel się postem:

Audusd – interwał H4.

Ostatnio opisywałem tę parę walutową i od mojego sygnału krótkoterminowego rynek wzrósł 60 pipsów co w stosunku do SL dało zysk na poziomie 2:1.

Pisałem również o tym, że rynek winien cofnąć się do wskazanej strefy wsparć i kontynuować wzrosty.

Dzisiaj właśnie jest taki dzień, gdzie w mojej ocenie istnieje wielka szansa na zakończenia ruchu korekcyjnego.

Warto teraz wyczekiwać sygnałów kupna i zakupić odpowiednią ilość pozycji.

Zejście ceny poniżej poziomu 0.7531 zaneguje mój scenariusz, zatem stopy zawsze są potrzebne nawet w przypadku najładniejszych układów cenowych.

Czy warto agresywnie kupować pozycje? Myślę, że odległość od dołka wynosząca ok 40 pispsów nie jest ogromnie wielką wartością, to osobiście zaryzykowałbym te 1-2% kapitału. Sygnały techniczne padną znacznie wyżej jak rynek wykaże siłę.

Handluj jeśli posiadasz wiedzę. Warto uczyć się i zdobywać doświadczenie aby stać się niezależnym.

Jeśli nie posiadasz wiedzy i nie umiesz grać na giełdzie, polecam kopiowanie sygnałów od zawodowych traderów. Takie możliwości stwarza usługa oferowana przez brokera, z którym współpracuję – Traders Trust. Więcej info udzielę prywatnie.

Wystarczy założyć konto a ja skontaktuję z menagerem, który wyjaśni wszystkie możliwości oferowane przez firmę. Można podpiąć swoje konto jednocześnie pod kilku traderów, których zweryfikowała firma i samemu również sprawdzić wyniki i statystyki danego konta.

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz