Analizy

Analizy weekendowe, aud/cad, aud/chf, aud/jpy, copper, dax i gbp/aud, 26.10.2014r.

Podziel się postem:

Tak bardzo chciałem zająć się analizami weekendowymi w niedzielę rano, wszystko miałem naszykowane i pozostało tylko opisanie wykresów. Dzisiaj jednak rozłożyła mnie grypa jelitowa i dopiero teraz jestem w stanie lepiej funkcjonować.

 

Pozwolą Państwo, że w wielkim skrócie przedstawię moje spojrzenie na rynek. Nie kiedy rysunek więcej „mówi” niż rozległy opis.

 

AUD/CAD.

Wiele poświeciłem tej parze walutowej w poprzednim tygodniu. Narysowałem przyszły ruch korekcyjny po zaistniałym średnioterminowym sygnale kupna. Na wykresie dzisiejszym widzimy to co było przedstawione tydzień temu dodatkowe 5 świeczek ubiegłego tygodnia. Warto zwrócić uwagę na poziomy i krechy, które były bardzo dobrze respektowane przez rynek.

 

Ostatnia świeczka, piątkowa, może być sygnalną potwierdzającą nowy ruch.

 

audcadprzypomnienie1

 

AUD/CHF.

Sytuacja analogiczna wystąpiła na parze walutowej aud/chf i tu również dodaję wykres kontynuacyjny. Wybicie linii trendu o której pisałem pozwoliło kontynuować nowy ruch wzrostowy.

 

AUDCHFprzypomnienie

 

AUD/JPY.

 

Tutaj mamy wybicie linii trenu i oczekiwałbym korekty. Z tego poziomu nie warto nić kupować. Przyszła korekta może dać wiele podpowiedzi i ewentualny sygnał.

Walor pozostaje do obserwacji.

 

audjpydzienny_001

 

Copper.

 

O miedzi, również wiele pisałem. Podwałem sygnały z interwałów godzinowy. Dzisiaj zamieszkam wykres dzienny pokazujący ostatni ruch. Na dziennym także był sygnał kupna, który opisałem, było to wybicie linii trendu.

 

copperprzypomnienie

 

Dax.

Na przykładzie daxa opisałem cały mechanizm powstawania sygnału. Dzisiaj przyszedł czas na weryfikacje mojej metody on-line i czy ma ona jakiś sens.

Wnioski pozostawiam Państwu ale tak się nauczyłem zarabiać pieniądze i tą techniką analizuję wykresy.

LINK do analizy: http://galeriazyskow.pl/dlaczego-indeksy-zagraniczne-wedlug-wielu-nagle-odbily-analiza-daxa-18-10-2014r/

 

A teraz wykres bieżący.

 

daxprzypomnienie

 

GBP/AUD.

 

To jest wykres godzinowy przedstawiający sygnał. Więcej nie napiszę, ponieważ na wnioski przyjdzie czas później. Oby zarobił. Oczywiście mowa jest o L.

 

GBPAUDH1

 

Na dzisiaj to wszytko. Teraz do łóżka.

W kwestii szkoleń moich technik proszę pisać. Ostatnio otrzymuję wiele zapytań o moje metody. Są one dopieszczane od kilku lat i w ostatecznej wersji wyglądają bardzo obiecująco.

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz