Analizy

Analizy spółek PBG, Zremb, Cigames, 4.01.2015r.

Podziel się postem:

Dzisiaj obiecane analizy kolejnych spółek.

Opisze tylko trzy z nich choć zrobiłem znacznie więcej. Nie wszystko będę publikował. Jutro zapowiada się pracowity dzień a być może będzie dniem zakupów.

 

PBG – interwał dzienny.

 

Spółka PBG SA wykazuje chęć do wzrostów. Wstępne sygnały kupna już padły. Pokonanie linii trendu spadkowego całej korekty będzie miało pozytywniejszy wymiar.

Obroty jeszcze nie potwierdzają aktywności inwestorów, choć są trochę większe od poprzednich z okresu spadkowego.

 

PBGdzienny

 

Zremb – wykres tygodniowy.

 

Na wykresie spółki Zremb przedstawiam nieprzypadkowe wsparcie. Jeśli rynek będzie respektował to miejsce wówczas może nastąpić zmiana trendu.

Wybicie linii trendu w okolicach poziomu 1.60 zł dostarczy wstępne sygnały kupna. Sygnały techniczne zaistnieją znacznie wyżej. W okolicy wsparcia widzimy zatrzymanie ceny i świeczki popytowe.

 

zrembtygodniowy

 

Cigames – wykres dzienny.

 

Spółka z cyklu egzotycznych czyli o małej kapitalizacji. Na takich spółkach również można handlować ale mniejszych kapitałem z uwagi na niską płynność. Charakteryzują się gwałtownymi ruchami.

W tej chwili sygnałów brak. Za to mamy dość ciekawe wsparcie.

Walor do obserwacji.

Warte uwagi są pojawiające się obroty, zatem ktoś zaczyna podkupować lub sprzedawać.

Linie trendu i ewentualny popyt może dać w przyszłości sygnały kupna.

 

cigamesdzienny

 

Po przejrzeniu większej ilości spółek zaobserwowałem ciekawe układy. Nie będę publikował wszystkich analiz spółek, gdyż pozostawię sobie kilka walorów. W przyszłym tygodniu chciałbym skupić się na indeksie wig20 i wig. Może sygnały indeksowe wyklarują się co uwiarygodni wstępne sygnały na spółkach.

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz