Analizy

Analizy spółek JWC Construction i Mabion, 3.1.2015r.

Podziel się postem:

Przejrzałem wykresy spółek i na wielu widzę układy prowzrostowe a nawet sygnały kupna.

Nie jestem jeszcze pewien kierunku na indeksach polskich jak i zagranicznych ale tak duża ilość spółek wykazujących chęć do wzrostu może być okazją do zarobku.

 

Dzisiaj opiszę dwie spółki o niskiej kapitalizacji. Na więcej nie mam czasu a zapewniam, że interesujących walorów jest znacznie więcej. Może jutro przedstawię kolejne lub w kolejnych dniach jeśli uwiarygodnią się sygnały wstępne.

 

JWC Construction SA – wykres dzienny.

 

Wykres przedstawia nagłe odbicie ceny po długotrwałym spadku. Co istotne dla mnie, to skokowy wzrost obrotów na świecy popytowej. Kolejne dni były prawdopodobnie korektą tego wzrostu i w tej chwili możemy być świadkami kontynuacji ruchu wzrostowego zapoczątkowanego 3 tygodnie temu.

Podczas kolejnych świeczek wzrostowych również widzimy aktywność inwestorów w postaci wolumenu.

 

Uwaga, spółka jest o niskiej płynności.

 

jwcconstrd

 

Mabion – wykres tygodniowy.

 

Analiza dotyczy wykresu tygodniowego, gdzie widzimy wybicie średnioterminowych linii trendu. Wybiciu towarzyszą podwyższone obroty. Bardzo pożądanym elementem byłoby kontynuowanie wzrostu na kolejnej świecy, wówczas sygnał ma szansę zostać potwierdzony.

 

mabiontygod

 

Na dzisiaj to są wszystkie spółki. Więcej mam zanotowanych w moich notatkach i przyjdzie czas na nie w kolejnych dniach. Jutro jak będę miał czas zajmę się ich opisywaniem.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz