Analizy

Analiza z chatu waloru SDG/JPY i EUR/MXN, 23.04.2014r.

Podziel się postem:

Dzisiaj kolejny pracowity dzień w grupie inwestorów.

Tym razem przedstawię wykres i analizę Roberta.

Robert wstawił wykres SDG/JPY i od razu przypadł nam do gustu.

Oczywiście każdy z nas szybko rozrysował po swojemu i w zasadzie pasowały wszystkie elementy do zajęcia pozycji.

 

Wykres członka grupy.

 

sdgjpy2304

 

Wspaniale określone wsparcie za pomocą technik przeze mnie uczonych (Robert odbył szkolenie indywidualne miesiąc temu). Na wykresie widać ustawione zlecenia oczekujące.

 

Poniżej wykres aktualny – mój. Na wykresie widać pozycje, które sam również pobrałem.

 

sdgjpyzysk2304

 

Na wykresie H4 widać wspaniale pobraną pozycję w odpowiednim timingu. Teraz pozycję zabezpieczyłem stopem. Widać, że stracić już nie można z naszego „zagrania” a w zasadzie sygnał dopiero powstaje, jeśli oczywiście cena pozostanie ponad linia trendu.

 

Brawo Robert. Widać jak grupa się rozwija i jej członkowie wnoszą wiele do pracy. Każdy może skorzystać na zamieszczanych analizach i tym razem byłem to Ja. Zarobek już jest oraz szansa na znacznie wyższy.

 

Przy okazji zamieszczę jeszcze wczorajszą analizę, na którą również zagrywaliśmy w skali intra.

EUR/MXN.

 

eurmxn2204

 

Było to kolejne podłączenie się do trendu po korekcie. Kilka dni temu opisywałem ten walor na którym dobrze była pobrana pozycja i wczoraj kolejny raz nadarzyła się okazja. Określone wsparcie zadziałało i dodatkowo dostaliśmy atak popytu ciekawą świeczką, który potwierdził siłę rynku.

 

Poniżej wykres dzisiejszy z realizacją zysku.

 

eurmxn2304zysk

 

Zdecydowałem się zamknąć całość ponieważ rosła groźba korekty i druga sprawa to taka że może wystąpić jeszcze mniejsza korekta ostatniego ruchu, która ponownie może dać sygnał kupna.

 

Podsumowując dzisiejszy wpis pragnę podkreślić, że na giełdzie można zarabiać i grupa jest tego dowodem. Kolejny raz zamieszczamy wykresy w momencie zaistnienia sygnału i w czasie realizacji zysku.

Dzisiaj na chacie kolega Jacek wyraził swoje zadowolenie z uczestnictwa w grupie i wielkiego zaangażowania oraz przydatnych analiz i wykresów. Pozwolę sobie zamieścić fragment rozmowy z chatu.

 

Jacek11

 

Wpisy „mówią” same za siebie.

Podziel się postem:

Dodaj komentarz