Aktualności Analizy

Analiza wykresu walorów gbp/usd, eur/chf i gold, 11.04.2016r.

Podziel się postem:

630x100

 

Warto dzisiaj zerknąć do walorów, które opisałem w serwisie w moich analizach. W serwisie publikuję w większości analizy średnioterminowe (wykresy min H4, dzienne i tygodniowe) i nie ukrywam, że skuteczność tych analiz jest bardzo wysoka.

Dodam, że również handluje na moje sygnały co daje mi niebywały komfort z uwagi na łączenie pasji publicystycznej z tradingiem.

W przypadku analizowania wykresów dziennych i zajmowania pozycji w tych okresach, inwestor ma niebywały komfort czasowy. Przegląd i analiza wykresów zajmuje jedynie 5-10 minut dziennie. Nie przeszkadza to w żaden sposób w codziennych obowiązkach domowych i zawodowych a przy tym zyski płynące z giełdy są całkiem pokaźne w dłuższym okresie.

Przy okazji zachęcam do odbycia szkoleń indywidualnych. Uczę jedynie praktycznego handlu i technik analizy trendu, które posiadają 80% skuteczności. Skuteczność moich technik i wiedzy można na bieżąco sprawdzać w serwisie czytając analizy.

Przegląd wykresów publikowanych analiz z ostatniego tygodnia.

Gbp/usd – interwał dzienny.

Na tym walorze precyzyjnie wskazałem momentum wejścia w pozycję. Ponadto dokonałem analizy trendu i określiłem potencjalne miejsca jego odwrócenia.

Zysk wynosi już ok 200 pipsów.

gbpusdzysk

Eur/chf – interwał dzienny.

Z interwału dziennego sygnał jeszcze nie powstał. Wszystkie warunki opisałem w analizie. Ja pobrałem swoją z interwału h1 i h4. Oczywiście najważniejsze jest wskazanie wykresu dziennego. Po cichu dodam, że świeca czarna ma wielkie znaczenie i następnie linia trendu…

eurchfzysk

Gold – interwał dzienny.

Klasyczne zagranie na wybicie oporu. Więcej pozostawię moim uczniom. Potencjał zysku nie duży ale za to wejście w miarę bezpieczne.

gold_zysk

 

Pragnę przy okazji zareklamować brokera, którego testuję od kilku miesięcy i coraz chętniej handluję na jego platformach. Ważne dla mnie jest to, że posiadają notowania na wykresie polskie kontrakty fw20 i oczywiście inne zachodnie kontrakty indeksowe.

Zachęcam również do otwarcia rachunków i skorzystania z upustów na systemy transakcyjne na fw20 oraz szkolenia. Udzielę aż 30% procent upustu na moje usługi dla osób, które otworzą rachunek.

Link do otwarcia rachunku: http://affiliate.hftbrokers.pl/register/129

 

prowizja_630x100

 

 

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz