Aktualności Analizy Forex Komentarze i opinie Serwis poleca

Analiza wykresu usdpln, eurpln 3.06.2021r.

Podziel się postem:

Analiza wykresu usdpln – interwał dzienny.

Chwila oddechu między pracą więc można zerknąć w wykresy. Ostatnio nic się nie działo i nie było potrzeby siedzieć przy komputerze. Bardziej skupiałem się na projektach zawodowych niż na giełdzie. Giełdę jak już Państwo widzą czytając moje wpisy lubię jako rewolwerowiec, tzn kiedy coś ciekawego się układa to skupiam się na analizie, natomiast większość czasu giełda jest beztrendowa i na siłę nie co próbować handlować.

Co do usdpln. Kurs dotarł do wsparć i coś może z tych poziomów odbić.

Analiza wykresu Eurpln – interwał dzienny.

Na euro w stosunku do pln naniosłem więcej kresek na wykres. Tutaj dokładniej widać wsparcie długoterminowe. Widać też strukturę falową w formie impulsu i widać opory.

Moje pozycje są już widoczne w portfelu i pozostaje czekać na ruchy.

Przy okazji ciekawie się kształtuje wykres kontynuacji gdzie widać miejsca poprzednich moich pozycji. Jak widać podejście moje praktyczne przy prostych technikach pozwala zarabiać bez zbędnego szumu wskaźnikowego. Najważniejsze techniki określania zmiany trendu (tzn, trend się zmienia i to widać na wykresie wcześniej) plus kilka oscylatorów pomocniczo. Tego dokładnie uczę na moich szkoleniach

Co może także oznaczać umacnianie się euro lub dolara do polskiej złotówki. Mianowicie biorąc pod uwagę korelację z indeksami zwiastować może to spadki na akcjach. Warto obserwować rynek akcji w stanach, gdyż często te rynki podążają odwrotnie względem siebie.

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz