Analizy

Analiza wykresu usd/chf, aud/nzd i aud/cad, 14.06.2015r.

Podziel się postem:

Ostatnia analiza dotyczyła pary walutowej usd/chf, gdzie graliśmy „elki”, więcej pod linkiem: http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresu-pary-walutowej-usdchf-10-06-2015r/

 

Od mojego wejścia cena wzrosła 100 pisów, dając taki zysk. Uważam, że przy sl-u ok. 50 pipsów jest to przyzwoity stosunek zysku do straty czyli 2:1.

 

usdchf100p

 

Kolejna para opisywana przeze mnie zakładała wejście na kontynuację trendu wzrostowego. AUD/NZD poruszała się zgodnie z moją analizą i zanotowała zysk 380 pipsów od sygnału.

Link do analizy opisującej sygnał na parze aud/znd: http://galeriazyskow.pl/analiza-wykresow-audnzd-eurchf-i-gbpjpy-3-06-2015r/

 

audnzd380p

 

Po drodze mieliśmy jeszcze kolejne wejście, jednak najważniejsze aby wykorzystywać maksymalnie trend który się nadarzył.

Kolejny raz widać jak łatwo zarabia się na giełdzie stosują proste metody i odpowiednie zasady handlu.

Przypomnę, iż prowadzę szkolenia indywidualne moich technik handlu na giełdzie o wysokiej skuteczności wejść.

 

AUD/CAD – H4.

Dzisiaj przedstawiam ciekawe wsparcie na parze walutowej aud/cad. W mojej ocenie od kilku dni rynek konsoliduje w pewnej strefie wsparć.

Istnieje duża szansa na wybicie z tego impasu i o ile sygnał na koniec dnia można potraktować jako prawdziwy to wolałbym wstrzymać się z decyzjami o kupowaniu do poniedziałku rana, kiedy ruszą rynki indeskowe.

 

audcadwejscieh4

Na tym etapie nie widzę pewniejszych walorów do opisania na dzisiaj. Mam kilka w obserwacji ale uważam, że nie ma sensu pisać o sygnałach nie potwierdzonych.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz