Aktualności Analizy Forex Komentarze i opinie

Analiza wykresu usdchf, 3.05.2020r.

Podziel się postem:

 

Analiza wykresu usdchf – interwał H4.

Wykres roboczy pary walutowej robiony na wyrost z uwagi na zbliżający się poniedziałek, który z natury jest bardzo zmienny oraz weekend majowy.

Na wykresach akcji widzę pewne zmiany, zaś co do walut to jeszcze obserwuję.

To co widzę na parze usdchd to wsparcie na H4.

Wsparcie to można wykorzystać do „jakieś” zarobku. Technicznie układ jest nie widoczny, to co widzę to wsparcie i mocno wyprzedany schemat.

 

Analiza wykresu usdchf – interwał m15.

Na niższym interwale widać dokładniej emocjonalną przecenę bez większych korekt. Praktycznie 200 pipsów rynek spadł.

Będę wyczekiwał na otwarcie dzisiaj o północy jako pierwsze okienko do inwestycji, gdzie może podbiorę małą pozycję ale zależne będzie to od ceny otwarcia.

Kolejne okienko będzie jutro rano w godzinach 8-9.00 kiedy startuje giełda europejska. Myślę, że mimo wszystko pierwsze dwa dni jak zwykle będą stały pod znakiem oszukiwania inwestorów – jak zwykle.

Ostatnio zauważyłem na rynku zależność. Rynek od poniedziałku podąża w jednym kierunku bez możliwości wyjścia w przypadku obrania złego kierunku aby w okolicach czwartku, piątku nagle zawrócić. Poniedziałki zazwyczaj są atechniczne bez wyraźnych wskazań. Wejście w pozycję jest zasadne ale też zasadne jest realizowanie szybkie zysku.

 

 

Wykres przedstawia wybicie ceny z zakresu zmienności. Jak pisałem otwarcie po niższej cenie to dla mnie na szybko jest okazją na zajęcie L. Gorszy obraz powstanie jeśli cena otworzy się wyżej, wówczas poczekam do jutra rana z decyzją.

 

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz