Aktualności Analizy Forex Komentarze i opinie Serwis poleca

Analiza wykresu usdchf, 13.06.2020r.

Podziel się postem:

 

Chwilę znalazłam w weekend na zerknięcie w wykresy.

Kilka walorów już wybrałem na przyszły tydzień do obserwacji gdzie mogą paść dobre sygnały. Weekend jest dobrym czasem na przygotowanie planu a potem już tylko trzeba czekać na dojście ceny w moje lokacje. Ja handluję na ważnych strefach, których widzę szanse zwrotu. Wszystko inne to tylko narzędzia pomocnicze.

Analiza wykresu usdchf – interwał dzienny.

Na wykresie „franka” cena doszła do wsparcia jako zakończenie korekty. Miejsce dobrze zgrało się ze strefami fibo do tego świeca popytowa, więc wszystkie informacje były aby grać na wzrosty. I tam też grałem. W piątek pozamykałem ostatnie pozycje i od poniedziałku będę czekał na korektę tego ruchu.

Nie wiemy jeszcze jakie rodzaju będzie korekta, jak głęboka i czy będzie? To są jedyne dylematy moje, reszta wskaźników zgadza się na kontynuację wzrostów.

 

Jak widać na wykresie, kreski poziome które wcześniej nałożyłem działają jako opory i wsparcia. Tak też rynek się poruszą, proszę zauważyć na odbicia lub zatrzymania na wykresie. To jest to na co ja handluję plus ważne techniki tworzenia sygnału, których uczę na szkoleniach. mam kilka jeszcze ważnych technik określania trendu, które są esencją handlu.

Kilka okazji widzę na przyszły tydzień. Ważne aby trzymać się planu i ceirpliwie czekać.

 

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz