Aktualności Analizy Analizy akcji Serwis poleca

Analiza wykresu tygodniowego CD Projekt, 21.03.2021r.

Podziel się postem:

Analiza wykresu spółki CD Projekt – interwał tygodniowy.

Postanowiłem przejrzeć spółkę CD Projekt, o której wiele pisałem ostatnio. Wcześniej był fajny sygnał, który dał zarobić ponad 30% (opisałem go w poprzednich postach) i teraz nadal widzę tę spółkę jako wzrostową. Kiedy to nastąpi nie wiemy ale wiem jedno, że nagonka na spadki przyniesie odwrotny skutek prędzej czy później. Jakiś pożar, kiepskie updaty, opóźnione korekty – robią wszystko żeby tanio się obkupić.

Spółka pokazuje bardzo duże zyski. Niby kolejne poprawki gry nie nadchodzą ale za bardzo zarząd się tym nie przejmuje. Liczba sprzedanych gier jest ogromna a kapitał spory i jak zwykle dylemat: wypłacić dywidendę czy zainwestować? Bez dywidendy kurs nie wystrzeli co też może zastanawiać, w co tak naprawdę graja zarządzający.

Wracając do techniki. Na wykresie tygodniowym naniosłem wsparcia. Trzy wsparcia liniowe, które mogą zbiegnąć się z zasięgami równości fal. Nadmienić warto, że cena akcji licząc od szczytowych wartości jest przeceniona o 50% a już była poniżej tego progu.

Co zaczyna czynić cenę atrakcyjną. Obroty są niskie, więc ktoś bez nerwów pogrywa. Myślę, że przyjdzie nam doświadczać wzrostów tylko czas jest nie znany a giełda lubi cierpliwość.

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz