Aktualności Analizy Analizy akcji Komentarze i opinie Promowane wyniki analiz Serwis poleca

Analiza wykresu spółki Millenium, 21.11.2019r.

Podziel się postem:

 

Analiza wykresu spółki Millenium – interwał dzienny.

Zacznę od tego, że wstępem do obserwacji spółek bankowych był wykres wigu banki. Banki są mocno przecenione jako cały indeks ale na tę chwilę brak jest jakiejkolwiek struktury odwrócenia trendu.

Obserwacja dotyczy jedynie spółek, na których może budować się układ zmiany tendencji ruchu.

Dodam bo to ważne, ze obecnie tło czyli atmosfera na rynkach zachodnich. Jednym słowem czekają nas prawdopodobnie spadki więc na takich rynkach raczej akcji się nie kupuje.

Oczywiście jednostkowe spółki będą wzrastać i można na nich zarobić tyle, że trzeba uważać.

 

Spółka Millenium. Ma za sobą odbicie, wzrostowy swing. I teraz analizuję ruch korekcyjny bądź kontynuację trendu spadkowego.

Oznaczyłem na wykresie wsparcia wynikające z różnych narzędzi. Czy rynek będzie respektował te wsparcia to inna sprawa. Jest to jedynie lokacja. Sygnały kupna padną w przypadku obrony w/w stref i pokazaniu popytu przez inwestorów. Oni są sygnałem na rynku, że czas na kupno. Popyt, obroty, wzrosty to są symptomy zmiany sentymentu na danej spółce. Wykres jest wzorowo sporządzony ale na wzorcach się nie handluje, muszą przyjść kupujący i kolejny element analizy rynku, który teraz jest istotny do podjęcia decyzji inwestycyjnej.

Sygnałem, że być świeca doji, przebicie oporu, coś co pozwoli mnie zaufać wykresowi, coś co pokaże mi że na rynku są osoby kupujące.

 

 

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz