Aktualności Analizy Analizy akcji Komentarze i opinie Promowane wyniki analiz Serwis poleca

Analiza wykresu spółki Millenium, 14.11.2019r.

Podziel się postem:

 

Analiza spółki Millenium – interwał dzienny.

 

Ostatnio pisałem o sektorze bankowym, który jest blisko wsparć i realizuje mały ruch wzrostowy. Mimo, że wsparcie to może być pogłębione to na tę chwilę działa. Pisałem również o poszukiwaniu spółek z listy banków perspektywicznych.

Przedstawiam spółkę Millenium, która po sporym spadku próbuje się podnieść. Ma szanse ugrać coś jeszcze pod warunkiem, że tło będzie sprzyjało. Tło to wig20 oraz wig banki, te rynki muszą rosnąć aby akcje wzrastały. Co do tła mam mieszane odczucia. Do tego rośnie zagrożenie rynków światowych większą przeceną. Tam uważam, że jest stan przedzawałowy.

 

Żeby dokładniej zobrazować mój plan trzeba nieco wykres uszczegółowić. Wsparcia są dobre, zaś układ jeszcze w mojej ocenie nie wypełniony.

Korekta jest dość płytka. Nie sięga nawet 50% fibo całego swingu a na to zawsze patrzę. Jak kiedyś wspominałem, fibo i Elliot nie stanowią dla mnie podstawy do zajmowania pozycji ale zawsze liczę i zawsze mierzę dla pełnego obrazu metodologii, którą uczę. Decyzje inwestycyjne opieram na prostych założeniach liniowych.

Widziałbym głębszy ruch w dół i potem atak na opór. W akcjach bywa różnie.

 

Wig banki dzienny interwał dla przypomnienia – subindeks.

Wig banki tygodniowy interwał dla przypomnienia – subindeks.

 

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz