Aktualności Analizy Analizy akcji Komentarze i opinie Serwis poleca Treści strona główa

Analiza wykresu spółki CFI, 4.02.2021r.

Podziel się postem:

Analiza wykresu spółki CFI S.A. – interwał dzienny.

Kolejna spółka z opisanych przeze mnie w serwisie www.galeriazyskow.pl, jak również wysłałem sygnały na Newsletter do osób zapisanych.

Kupowałem akcje po 0.25 zł i spokojnie czekam. Dzisiaj widać popyt z samego rana uaktywnia się. Po wczorajszej spółce Wasko, gdzie również analizowałem mamy zatem kolejną, która „ruszyła”.

Oczywiście zerknąłem również w fundamenty i jest to spółka z branży ostatnio przyblokowanej przez obostrzenia ale mimo to notuje regularne zyski. Tym bardzie wydaje się interesujące kupowanie teraz, kiedy lada chwila prawdopodobnie ruch restauracyjny i hotelowy zostanie otwarty a spółka ma zasięg do wzrostów. W zasadzie jest mocno przeceniona, że stała się groszową z dużymi zyskami. Więc po cichu liczę, że wraz otwarciem hoteli może nastąpić spore odbicie. Co miało spaść już spadło i cierpliwie czekam teraz bo potencjał jest duży i miejsce do wzrostów.

Na tę chwilę w stosunku do dnia wczorajszego wzrost wynosi już 8%. Oczywiście nie się czym cieszyć, gdyż spółka ma dzienne obroty nie za duże i w każdej chwili większy kapitał może znacznie obniżyć kurs ale ta zasada działa również w drugą stronę.

Ostatnie obroty są minimalne wyższe od poprzednich okresów ale wciąż małe. Skokowy wzrost obrotów wraz z większym wzrostem da mi więcej informacji do przyszłych ruchów. Na tę chwilę interpretuję sytuację na spółce CFI jako perspektywiczną a kiedy strzeli – nie wiemy.

W lutym i marcu mogę jeszcze przyjąć dwie osoby na indywidualne szkolenia. Sporo mam pytań a ja nie bardzo mam czas siedzieć przy komputerze. Moje projekty zaczynają się po woli ruszać i coraz więcej czasu poświęcam firmie. Giełda jest tylko hobbystycznym dodatkiem. A Ci co czytają to widzą ostatnie moje analizy:

*wzrosty na Dax, forex,

*wzrosty intra na Gold,

*sygnał kupna na Serinus (wzrosty już 800%, ja wziąłem z tego niestety 110%, miałem odkupić ale zaspałem),

*sygnał kupna Wasko,

*sygnał kupna CFI,

*sygnał kupna CD Projekt (zamknąłem przy zysku 36%).

Wszystko w tym roku, zatem rozpoczął się całkiem dobrze. Niedużym kapitałem bardzo spokojnie można być aktywnym na rynku. Ja już od jakiegoś czasu nie szarżuje, bo nie ma sensu. Ważne aby mieć pracę i ciekawe zajęcia wówczas nie ma „ciśnienia” na giełdę i oczekiwania na siłę – kiedy wzrośnie? Cierpliwość jest cenniejsza, bo nigdy nie wiemy kiedy ruszy spółka, tak jak Serinus którą kisiłem od zeszłego roku. Mimo to uważam, że warto się uczyć i być niezależny. Własne narzędzia wystarczą aby w jakiś sposób radzić sobie na rynku.

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz