Aktualności Analizy Analizy akcji Komentarze i opinie Serwis poleca

Analiza wykresu spółki CD Projekt, 28.01.2021r.

Podziel się postem:

Analiza wykresu spółki CD Projekt S.A.- interwał dzienny.

Wszyscy widzieli spadki i armagedon a ja okazję. Pisałem o tym, że widzę ciekawy układ prowzrostowy i podstawy do wzrostów na tym walorze. Podkupiłem akcje i dzisiaj już ich nie mam. W kilka dni wpadło 36% zysku. Nie jest to brawura bo jednak takie ruchy nie zdarzają się za często ale rynek jest tak emocjonalny, że można takie rodzynki szybko zrealizować.

Widzę nadal potencjał do wzrostów bo problemy wizerunkowe CD Projekt może mieć już za sobą. Korekta zrobiła swoje i zanim się część inwestorów zorientowała czemu miała służyć to odpowiedni ludzie zakupili lub odkupili spore pakiety akcji. Ja po prostu zauważyłem tutaj okazję i podłączyłem się pod kawałek tego tortu. Lubię wyszukiwać takie okazje i wchodzić przy wsparciu.

Jak można odpuszczać spółkę z potęznymi zyskami i dobrymi fundamentami. Chyba Buffet mawia, że można kupić drogo spółkę regularni zarabiającą duże pieniądze i nie stracić na niej. Natomiast okazje cenowe spółek „szrotów” nie są czymś wartym uwagi.

Nie ukrywam, że zerkam na fundamenty od jakiegoś czasu jeśli technika wskazuje mi na ciekawe układy wzrostowe.

Moja przygoda z CD Projekt…

Zysk przez kilka dni to 36%. Jak zwykle sprzedałem zapewne przedwcześnie ale nie ma co narzekać.

Poniżej wykres bieżący spółki. Miejsce techniczne kupna i cena obecnie.

Jak pisałem subskrybentom monet kupna CD Projekt oraz decyzje o sprzedaży Serinusa. Zarobiłem 110% a dzisiaj cena od mojego wejścia wynosi już 400%. Nic nie poradzę na to choć czekałem na korektę i była ale nie handlowałem tego dnia.

Opisałem za to kilka innych spółek, które mam w portfelu i tez już profitują.

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz