Aktualności Analizy Komentarze i opinie Serwis poleca Towary, surowce

Analiza wykresu silver i gold, 30.10.2020r.

Podziel się postem:

 

Analiza wykresu Gold – interwał H1.

Dzisiaj była kolejna okazja do zagrania intraday. Ni ebędę trzymał pozycji zbyt długo wystarczy mi tyle. Dwie już zamknąłem a jedna jest ze stopem. Ta jedna jal zwykle daje najwięcej zarobić. Myślę, że przed godziną 14.30-15.30 zamknę i tę ponieważ po wejściu amerykanów sytuacja się zmieni a nie chcę stracić fajnego zarobku.

 

Analiza wykresu Silver – interwał H4.

Dodatkowo wziąłem jedną pozycję srebra. Srebro wymaga większego depozytu i ma większą wycenę na rachunku. Technicznie srebro wykazuje większy potencjał do wzrostu. Nie narysowałem kresek moich bo jest na nim sygnał techniczny. Za szybko zrobiłem wykres dla Państwa gdyż ja już widzę setupy bez rysowania a nie pomyślałem żeby je pokazać.

TP ustawiam nie duży bo spora pozycję wziąłem. Wstępnie SL znajduje się pod dołkiem świecy H4. Myślę teraz czy nie podnieść take profit wyżej ale jeszcze pomyślę. Na weekend kilkaset złotych z jednej pozycji nie jest złym wynikiem a bicie się ze sobą aby wycisnąć dodatkowo 100-300 zł kosztem całego zysku nie ma sensu.

Na pewni pozycja zostanie do godziny 14.30 i potem decyzja co dalej?

Ogłoszenie.

Na miesiąc grudzień mam jeszcze jedno szkolenie indywidualne. Więcej w tym roku nie planuję. Można pisać lub dzwonić. W zakładce konkt są dane.

Jacek Raczkowski

Analityk serwisu www.galeriazyskow.pl

Podziel się postem:

Dodaj komentarz