Analizy

Analiza wykresu pary walutowej USD/HUF – zamknięty sygnał kupna, wykres H4, 24.04.2014r.

Podziel się postem:

Pisałem kilka dni temu o zajęciu pozycji na wzrost przez członków grupy inwestorów.

Wpis dotyczył rozwinięcia ruchu wzrostowego w impuls po wcześniejszym sygnale kupna. Na wykresach oznaczone były nasze wsparcia i kolejno prowadzona pozycja.

 

usdhuf

 

I kolejny wykres z forum zamieszczany w poprzednim wpisie z uwagą o zamknięciu częściowym oraz ustawieniu stopa ponad wejście tak aby „wycisnąć” z ruchu ile się da. Czasami rynek odjedzie bez większej korekty i wówczas traktuję to jako bonusik.

Jak zwykle mój target w takich zagraniach jest w okolicy szczytów i tym razem rynek tam dotarł.

Poniżej zamieszczam wykres bieżący zrobiony przed chwilą na którym widzimy pełny spodziewany ruch. W tym miejscu i zamykam sygnał kupna i uznaję ruch za wyczerpany. Zysk od naszych wejść kształtuje się w granicach 180-235 pipsów w zależności od poziomów pobranych pozycji.

 

usdhufzamkniętysygnał

 

Otrzymałem w ostatnim czasie wiele maili z zapytaniem o dostęp do grupy zamkniętej i ewentualny jego koszt miesięczny.

W tej chwili nie przewiduję płatnego dostępu.

Jest on możliwy dla osób, które odbędą szkolenie. Chcę aby poziom w naszej grupie był wysoki i były w niej tylko osoby posiadające techniki do zarabiania.

Wyjątkiem są osoby, które założą konto z linka polecającego w Iron FX i zasilą konto kwotą min. 500$. Chodzi o to żeby większość posiadała te same walory, ponieważ u innych brokerów istnieją różnice cenowe oraz różne instrumenty walorów bazowych tworzonych sztucznie.

Taka forma dostępu jest znacznie trudniejsza dla takich osób z uwagi ograniczoną wiedzę inwestycyjną ale zawsze bliżej im do zrozumienia naszych analiz. Na bieżąco można oczywiście pytać i konwersować.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz