Analizy

Analiza wykresu pary walutowej EUR/CHF, intyerwał 4-godzinny, 29.01.2014r.

Podziel się postem:

Chciałbym przedstawić ciekawy układ cenowy na parze walutowej EUR/CHF. Cena dociera do ważnych wsparć. Piszę o układzie w tej chwili. Sygnałów kupna jeszcze nie ma ponad ważne wsparcie, które jak wiadomo może rynek respektować, bądź nie.

Na wsparcie składają się czynniki:

  • poziom fibo,
  • układ falowy,
  • wsparcie geometryczne,
  • dywergencje oscylatorów,
  • wsparcie poziome.

A zatem wsparcie mamy już zlokalizowane i teraz pozostaje czekać na sygnały. Można również pobierać pozycje agresywnie na podstawie wsparcia i wiarę w jego obronę, jednak takie działania, wiadomo są obarczone większym ryzykiem.

Technicznym wskazaniem do wzrostów będzie pokonanie linii trendu krótkoterminowej oraz przebicie trwałe oporu poziomego. Oba miejsca oznaczyłem na wykresie.

 

Stop bezwzględny dla mojego scenariusza to ostatni dołek jaki widzimy na wykresie.

 

EurChfH429

 

Pragnę poinformować jeszcze o możliwości skorzystania z atrakcyjnej promocji w firmie Iron Fx. Jest to broker, u którego handluję na platformie forex’owej.

Do 7 lutego obowiązuje promocja w postaci dodatkowego bonusu 100%, dodawanego przy zasileniu rachunku. Czyli każda wpłata na nasz rachunek jest podwajana.

Osoby, które nie posiadają konta a zamierzają założyć bardzo proszę o kontakt. Polecam, również założenie konta z linka rejestracyjnego serwisu www.galeriazyskow, który upoważnia do udziału w zamkniętym forum inwestorów oraz skorzystania z upustu na szkolenie indywidualne.

 

Podziel się postem:

Dodaj komentarz